2733
2734
عنوان

سونوگرافی دکتر نعمت اللهی شیراز .

6408 بازدید | 21 پست

سلام خانما عزیز . کسی بوده برای سونو آنومالی رفته باشه سونوگرافی دکتر نعمت اللهی خیابون نیایش . از کارش راضی بودین ؟؟خیلی استرس دارم تو رو خدا برام دعا کنید 

هر چه دلم خواست نه آن می شود هر چه خدا خواست همان می شود . از رحمت خدا غافل نباشیم

من دوتا بارداری رو پیش دکتر صدیقی رفتم

خیلی راضی ام 

دقت بالایی داره و وقت زیادی میذاره

کاربری چهارم😒 باز برگشتم با قدرت😁                      ازبابام پرسیدم مگه چقدر پول آب و برقتون میومد😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
توشیراز اول ویولت ادیب حرف اول میزنه خیابان اردیبهشته

نه عزیزم...واسه سونوی بارداری بهتره که پیش متخصص پریناتولوژی بری...دکتر ادیب متخصص رادیولوژی هستن 

دکتر وفایی استاد دانشگاه و فوق تخصص مادر و جنین هستن ...تخصصشون جنین شناسی هست

2738
نه عزیزم...واسه سونوی بارداری بهتره که پیش متخصص پریناتولوژی بری...دکتر ادیب متخصص رادیولوژی هستن&nb ...

عزیزم من اینو نمیدونستم این هفته دکترم گفت برو پیش متخصص پریناتولوژی همه دکترا رو رفتم ولی هیچکدوم نوبت نداشتن تا یک ماه آینده. دیگه دوتا از همون دکترا دکتر نعمت اللهی رو معرفی کردن‌ حالا خیلی استرس دارم 

هر چه دلم خواست نه آن می شود هر چه خدا خواست همان می شود . از رحمت خدا غافل نباشیم
عزیزم من اینو نمیدونستم این هفته دکترم گفت برو پیش متخصص پریناتولوژی همه دکترا رو رفتم ولی هیچکدوم ن ...

خب عزیزم چرا استرس داری؟!

دکتر قاسم خانی هم به من دکتر نعمت الهی رو معرفی کردن ...من که اونجا بودم همه مراجعین باردار بودن پس تجربه شون زیاده...خیالت راحت باشه دکتر خوبی هم هست خیلی دقیق سونو میکنه

خب عزیزم چرا استرس داری؟! دکتر قاسم خانی هم به من دکتر نعمت الهی رو معرفی کردن ...من که اونجا بودم ...

نمیدونم میگم نکنه ی وقت ی نکته رو که متخصص پریناتولوژی بلده ایشون فراموش کنن.😢😢

اگر کسی این تایپک رو دید خواستم بگم رفتم پیش دکتر نعمت اللهی عاااالی بودن ‌ هم اخلاقشون و هم از لحاظ دقیق بودن کارشون تازه بخاطر کرونا هیچ سونوگرافی نمیزاشت همسرم بیاد داخل ولی با ایشون صحبت کردم اجازه دادن همسرم اومد داخل و نی نیمون  رو دیدن .

اگر کسی این تایپک رو دید خواستم بگم رفتم پیش دکتر نعمت اللهی عاااالی بودن ‌ هم اخلاقشون و هم از لحاظ ...

ببخشید یه سوال من دارم واسه آنومالی میرم ایشون

قشنگ برات توضیح میده چی به چیه؟ یا فقط نگاه میکنه

[QUOTE=172120483]ببخشید یه سوال من دارم واسه آنومالی میرم ایشون قشنگ برات توضیح میده چی به چیه؟ کامل توضیح میدن و همه اجزا رو نشون تون میدن . واقعا از لحظ اخلاق فوق العاده هستن 

2706