2726
عنوان

بچه های جاریم😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1968 بازدید | 95 پست
نه همون لحظه تا تنور داغه نون و بچسبون  اگه تازه عقد‌کردید طبیعیه ولی عادت نده کسیو  خود ...

من اگ داشتیم واقعا به کارای مامان باباش کاری نداشتم بچن ذوق میکنن دلشون شاد میشه میخریدم دریغ نمیکردم..ولی اینک میدونن نداریم بازم درخواست دارن واقعا زور داره روم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینام سفارش میدن بعد همسرم میپرسه...تو چیکار کردی تاحالا با شوهرت صحبت نکردی درموردش

چراصحبت کردم الان یکم خودشو جمع کرده.براتوهزینه ی کوچیک می‌کنه برامن ماشین شارژی می‌گرفت ۳تومن🤦

در ابتدا همه انسان بودیم                                       دین جدامون کرد..‌‌.....                                              سیاست تقسیم مون کرد.......                                    پول طبقاتیمون کرد..........                                        تااینکه....یه ویروس همه رویکسان کرد
خوب خداراشکر  عزیزم میتونه همین ماشینو بهونه کنی که نداریم باید جمع کنیم بخریم

کاش فقط ماشین بود ...اصن تو بلاتکلیفی مطلقیم وسیله زندگیمون مونده اگ ببینی تو چه فلاکتی زندگی میکنیم خودت حق میدی بهم

2728
چراصحبت کردم الان یکم خودشو جمع کرده.براتوهزینه ی کوچیک می‌کنه برامن ماشین شارژی می‌گرفت ۳تومن🤦

واااای نهههههه...خونوادش هیچی نمیگفتن مادرشوهر خواهرشوهرات

کاش فقط ماشین بود ...اصن تو بلاتکلیفی مطلقیم وسیله زندگیمون مونده اگ ببینی تو چه فلاکتی زندگی میکنیم ...

میدونم عزیزم منم عقدم خیلی چیزا نداریم خیلی دادیم قناعت میکنیم 

🍁🍁
واااای نهههههه...خونوادش هیچی نمیگفتن مادرشوهر خواهرشوهرات

مادرشوهروخواهرشوهرم یادمیدن 

در ابتدا همه انسان بودیم                                       دین جدامون کرد..‌‌.....                                              سیاست تقسیم مون کرد.......                                    پول طبقاتیمون کرد..........                                        تااینکه....یه ویروس همه رویکسان کرد
مادرشوهروخواهرشوهرم یادمیدن

واقعا چی گیرشون میاد جز اینک پسرشون از زندگی عقب بمونن..من خداروشکر خواهرشوهر مادرشوهرم ببین زیادی دارن درخواست میدن سر بسته میگن بهشون ی مدت چیزی نمیخوان باز شروع میشه دوباره

2706