2737
2739

مثلا  دانش اموز متوسط رو به بالایی بودم تو مدرسه 

و  واقعا خیلی زرنگ نبودم 

به خودم دروغ گفتم که حقم پزشکی بود 

نه واقعا اون قدر تلاش نکردم ولی خودم باور کردم 

پیش اومده به خودتون دروغ بگین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

هی به خودم دروغ میگم روزهای خوب تو راهن 

در صورتی که روزهای خوب دارن تموم میشن 

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w

یه بار دوستم خونه ما بود الکی جلوش فیلم بازی کردم حالم بد شده. یه دفعه الکی، الکی جدی شد زنگ زدن اورژانس اومد فشارم پایین بود

مردِ کوچکم روزی تکیه گاه  امنی برای یک زن میشوی شانه هایت  پناهگاه  میشوند ودستانت امنیت بخش  دستانی  دیگر ومن آن  روز مث  امروز و همیشه به  داشتنت افتخار میکنم‌و دختر قشنگ ترین ناز خداست و تجلی عشق و شاهکار خلقت

اره علاوه بر اون من خیلیییی خیال پردازم و همین باعث شده گاهی خاطرات ساختگی داشته باشم و نتونم تشخیص بدم واقعا برام اتفاق افتاده یا فقط یه خیال پردازی بوده😕

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | 

قبلا یادم نیس اما از وقتی خودشناس شدم حاضرم سرم بره ولی حرفم دروغ نره 

خواهش میکنم با اون دلای پاکتون واسه رسیدن ب خواستم صلوات بفرستین..واسه رسیدنمون بهم دعا کنید😞❤
2706