2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

بستگی به کیکش داره. بعضیا کلا همزن نمی خواد.

اما بخوای خامه بزنی و سفیده ی تخم مرغ و... لازم میشه

همزن برقی کلا چیز ساده ای گرون هم نباشه اشکال نداره چون موتور قوی نمی خواد اجزاش هم که خیلی بیسیکه

"Those who do not move, do not notice their chains"
بستگی به کیکش داره. بعضیا کلا همزن نمی خواد. اما بخوای خامه بزنی و سفیده ی تخم مرغ و... لازم میشه ...

مرسی مارک المپیا زده 233 نظراتشم خوندم راضی بودن خیلیا  ولی اینجا گفتن همزن برقی230بدرد نخوره دو دل شدم 

شُکر 
2714

سلام وسیله برقی چیزی میخوای قیمتش برات مهمه برو تو برنامه دیوار شهرتون یا تو سمساری ارزونه

مثلا خودم یه مخلوط کن سه کاره و یه آبمیوه گیری رو هر کدوم از سمساری خریدم دونه ای ۲۵۰ هزار خیلی خوب و سالمن، البته باید دقت کنین تو خرید

چرخ گوشت هم بود ۲۵۰ پول نداشتم تقریبا بعد شد ۵۰۰ گفتم گرونه البته بازم پول نداشتم 🙂

سلام، به ۹۹.۹.۹ یی ها لطفا نمک رو زخم نپاشین من جزو اونا نیستم ولی مسخرشون نکنین چون وقتی ببینن کسی میاد مسخرشون میکنه اعتماد به نفسشون کم میشه و دیگه سراغ اینکارا نمیرن اینکارا بیشتر برا روحیه دادن و امیدوار شدن به زندگیه، شاید این کارا تنها امیدیه که میتونن به خودشون و زندگیشون بدن و خودشون هم میدونن قرار نیست اتفاق خاصی رخ بده ولی همین چیزا باعث روحیه گرفتنشون میشه و بعضی‌ها هم چاره ای دیگه ای برا تحمل کردن وضعشون ندارن میدونین چقدر درد داره آدم اینجوری باشه؟؟پس لطفا نمک نپاشیم                                                       ******************************************گاهی نظرات رو با لحن خودمون و اشتباهی میخونیم و منظور  طرف رو اشتباهی متوجه میشیم گاهی بدون قصد باعث آزار بقیه میشیم و گاهی سوتفاهم میشه  و گاهی بخاطر اطلاعات کم گفتن نظر و قضاوت اشتباهی میکنیم و گاهی بعضی‌هامون ندونسته قضاوت میکنیم      پس بخشدم و ببخشین و سعی کنیم نظرات اشتباه و دل شکن و قضاوت اشتباه رو ببخشیم

از دیوار بخر هم زن خوب و ارزون راحت پیدا میشه دستی کار برقی رو نمیکنه

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤
2706