2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من البته خودم پسرم دوست ام هم پسرن این حساب میشه 

برحذر باش! و از تن‌پروری و بی‌حوصلگی بپرهیز. این دو خصلت به طور حتم تو را از بهره‌های دنیا و آخرت هر دو محروم خواهد ساخت. در باقیماندة عمر خود عمر از دست رفته را جبران کن...

دوریم خیلی از وقتی کرونای لعنتی اومده ندیدیم همو😭

هر روز روزی چند بار ممکنه چت کنیم اگه یه روز یا نصف یه روز من نباشم صداش درمیاد میگه تو تحویلم نمیگیری من دلم تنگ شده🙄😁

( لینک داستان زندگیم ) اول از همه بگم جواب سوال پر تکرارتون رو! من مشاور نیستم ولی وقتی با کسی حرف میزنم که منو نمیشناسه اولین سوالش اینه که شما مشاوری؟!😜😁 ولی بر اساس مطالعات و تجربیاتم اگه بتونم کسی رو راهنمایی کنم حتما اینکارو میکنم و خوشحالم میشم👌🏻❤ اگر با هر نظر یا تاپیک من حال دلتون بهتر شد یا به نتیجه ای رسیدین برای عاقبت بخیریمون و اینکه زودتر به هم برسیم دعا کنید🙏🏻💚اگه بعد هر لبخندی خداروشکر نکردی! حق نداری بعد هر اشکی گله مندش باشی🙂🙃خدای قشنگ و مهربونم شکرت برای همه داشته ها و نداشته هام❤🤩😘

طی این یه سال فقط یه بار شد اونم یه ساعت🥺

ولی هر روز چن ساعتی با هم حرف میزنیم

مدتهاست تصمیم گرفتم،،،هروقت از کسی رنجیدم یا دلم رو شکست،،، به یاد روزی باشم که ممکنه هرگز در زندگیم نباشه،،، اون روز رو مرور میکنم،،، انقدر، که نبودنش رو باور میکنم،،،بعد تو ذهنم براش غمگین میشم،،، و شاید یک عزاداری ذهنی،،، و بعد ارزو میکنم کاش بود و ازش میگذشتم،،،بعد به خودم میگم حالا اون هست پس ببخش و فراموش کن،،، از بخششم شاد میشم و از بودن اون شادتر،،، به همین راحتی،،، این فرمول جدید ارامش من است🌸🌈
من البته خودم پسرم دوست ام هم پسرن این حساب میشه 

خب بگو چجوری با دختره در ارتباطی😜

( لینک داستان زندگیم ) اول از همه بگم جواب سوال پر تکرارتون رو! من مشاور نیستم ولی وقتی با کسی حرف میزنم که منو نمیشناسه اولین سوالش اینه که شما مشاوری؟!😜😁 ولی بر اساس مطالعات و تجربیاتم اگه بتونم کسی رو راهنمایی کنم حتما اینکارو میکنم و خوشحالم میشم👌🏻❤ اگر با هر نظر یا تاپیک من حال دلتون بهتر شد یا به نتیجه ای رسیدین برای عاقبت بخیریمون و اینکه زودتر به هم برسیم دعا کنید🙏🏻💚اگه بعد هر لبخندی خداروشکر نکردی! حق نداری بعد هر اشکی گله مندش باشی🙂🙃خدای قشنگ و مهربونم شکرت برای همه داشته ها و نداشته هام❤🤩😘

دوس پسر گ ندارم ولی عشق دارم   

بخاطر کرونا از بهمن پارسال ندیدمش 

صبح تا شب چت میکنیم وقت داشته باشیم و کاری نداشته باشیم 

میدونم خدا پشتمه و همیشه هوامو داره و ناامیدم نمیکنه 😍🥰 خدا جون دوستت دارم 
من خیلی وقته ندارم از وقتی گذاشتم کنار ارامش زیادی گرفتم خیلیم رابطم باخانوادم خوب شده

منم میخوام وقت بذارم برا خانواده ولی نمیشع

اول میاد تو زندگیت بعد تنهاترت میکنا ومیره

نمیگه بیا ببینمت؟

تو یه شهر نیستیم ولی از این نظر مشکلی نیست مسافت اونقدر نیست که نشه

ولی شرایط الان نمیزاره 

مدتهاست تصمیم گرفتم،،،هروقت از کسی رنجیدم یا دلم رو شکست،،، به یاد روزی باشم که ممکنه هرگز در زندگیم نباشه،،، اون روز رو مرور میکنم،،، انقدر، که نبودنش رو باور میکنم،،،بعد تو ذهنم براش غمگین میشم،،، و شاید یک عزاداری ذهنی،،، و بعد ارزو میکنم کاش بود و ازش میگذشتم،،،بعد به خودم میگم حالا اون هست پس ببخش و فراموش کن،،، از بخششم شاد میشم و از بودن اون شادتر،،، به همین راحتی،،، این فرمول جدید ارامش من است🌸🌈
منم میخوام وقت بذارم برا خانواده ولی نمیشع اول میاد تو زندگیت بعد تنهاترت میکنا ومیره

اتفاقا واس همین تقریبا دوساله ندارم راحتم😄میدونی چیه حس کردم فعلا کسی ارزشمند نیس بخاطرش بااسترس زندگی کنم اگه خیلی سعی کنم یه پیشی یا هاپو میارم توزندگیم هروقت خانوادم اوکی بدن😘

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.
2706