2726

امروز بیرون بودم برادرم به گوشیم زنگ زد که میخوام برات گوشت قربونی بیارم منم یهو گفتم برای چی؟ گفت بچه دومم به دنیا اومده منم جا خوردم گفتم یعنی نه ماه زنت حامله بود بچت به دنیا اومده الان میگی؟ حالم بد شد قطع کردم از بس گریه کردم سر درد گرفتم به نظر شما چرا این کارو کرده؟! اینم بگم من ده ساله ازدواج کردم بچه ندارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

او این چجور برادریه ینی ۹ ماه زنش حامله بود چیزی نگف

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
قدیم یه دفعه بهم گفت تو به زندگی من حسودی میکنی وقتی مجرد بودم ولی به خدا من خوشحال میشم چرا با من ا ...

به خاطر هرچیزی اعصابتو بهم نریز منم داداش دارم

گاهی وقتا دلخور میشم ازش اصلا ذهنمو درگیرش نمیکنم

قدیم یه دفعه بهم گفت تو به زندگی من حسودی میکنی وقتی مجرد بودم ولی به خدا من خوشحال میشم چرا با من ا ...

الانم به خاطر همین گفته گلم...تو خودتو ناراحت نکن... خدابزرگه

💜⚘️
منم چون خودم باردار نمیشم کسی این کارو بکنه باهام بد قاطی میکنم . حتی اگه بی منظور باشه فکر میکنم چو ...

بمیرم برات ایشالله دامنت ب زودی سبز بشه ی نی نی سالم دنیا بیاری گلم

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
2706