2726
بذار خرید الکی کنه  همیشگی نیست که بعد یه مدت طولانی میخاد خرید کنه

شاید باورت نشه ولی نوار بهداشتی تمیزاشتم همش دستمال استفاده میکزدم دستام خیلی خوشگل بوذ ولی از بس کهنه شستمو دستمال خونی مثل چوب خشک شده😭

رمز موفقیت زندگی رو هنوز پیدا نکردم ولی رمز بدبختی اینه که واسه حرفِ آدمایی که تو زندگیتون هیچ نقشی ندارن خودتونو تغییر بدین
سامسونگ میگم بله درسته ولی تا ۶ ۷ هم میشه خرید

من همسرم یدونه شیائومی خرید قبلش ایفون داشت اینقدر گوشیا رفت بالا نتونست ایفون بخره 

الان پشیمونه 

گوشیه هنگ میکنه 

بغل صفحش تاچش کدر شده و...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه لیست تهیه کن و از هر چیزی یکی دوتا برای خودت بخیر

یه مقدارم پس انداز کن

مگر تو در مسیر نسیم ایستاده‌ای امشب/ که عطر زلف پریشان/ دوباره جانم را زِ دست باد/ به آغوش باده میراند؟
2728
شاید باورت نشه ولی نوار بهداشتی تمیزاشتم همش دستمال استفاده میکزدم دستام خیلی خوشگل بوذ ولی از بس که ...

حسابی به خودت برس عزیز دلم 

حسابی خرید کن 

یه سری وسایلم از دیجی کالا بخر که زیاد تو بازار نگردی 

ولی حتما یه خرید درست و حسابی برو 

لباس بخر از هرچی دودست خوب بقیشم بردار یه گوشی نو یا طلا بخر

ای گفتی لباس سه ذست داشتم تو خونه ای که اگه ببینی دستمال خونتم نمیکردی

رمز موفقیت زندگی رو هنوز پیدا نکردم ولی رمز بدبختی اینه که واسه حرفِ آدمایی که تو زندگیتون هیچ نقشی ندارن خودتونو تغییر بدین
شاید باورت نشه ولی نوار بهداشتی تمیزاشتم همش دستمال استفاده میکزدم دستام خیلی خوشگل بوذ ولی از بس که ...

وای عزیزم 

اگه کارتون مقطعیه حتما دو نهایت ۳ بذار کنار برا روز مبادا

بقیشو فقط چیزای خوشگل و شیک بخر

تا چند وقت تامین باشی حداقل

تاریخ عضویتم😅😅
من همسرم یدونه شیائومی خرید قبلش ایفون داشت اینقدر گوشیا رفت بالا نتونست ایفون بخره  الان پشیم ...

من شیائومی راستش نداشتم تاحالا اما سامسونگ هواوی حتی مدل پاییناش اونایی که هنوز توبازارن خوبن با اطمینان میگم

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.
2706