2410
2553

30تومن  فعلا ریختن حساب شوهرم از فروش یکم سیبشون بقیه اشم تو سردخونس دارن میفزوشن 

شوهرم 10تومن زد حسابم بنظرتون چی بخرم هیچی ندارم ولی از ذوق یادم نمیاد الانم خونه تنهام شوهرم رفته مراغه یکم حرف بزنید میترسم اخه پانیکم دارم 

رمز موفقیت زندگی رو هنوز پیدا نکردم ولی رمز بدبختی اینه که واسه حرفِ آدمایی که تو زندگیتون هیچ نقشی ندارن خودتونو تغییر بدین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
لباس بخر .ب خودت برس 

وای گفتی همشون کهنه شدن کیفم پاره شده بود زیرش مقوا گذاشته بودم

رمز موفقیت زندگی رو هنوز پیدا نکردم ولی رمز بدبختی اینه که واسه حرفِ آدمایی که تو زندگیتون هیچ نقشی ندارن خودتونو تغییر بدین
لباس لاک وسایل ارایشی

وااااااااااااااااااااااااااااااااااااای دلم لک زده بود باسه یه رژ یذونه داشتم اونم شکسته

2714
بشین بنویس چه چیزایی واقعا لازم داری و با لیست برو و فقط از رو لیستت خرید کن وگرنه ممکنه خرید الکی ک ...

بذار خرید الکی کنه 

همیشگی نیست که بعد یه مدت طولانی میخاد خرید کنه

از هر چیزی چن دست بخر

انقدر خرج نکردم اصن نمیتونم خرج کنم😂

2706