1874
1955

30تومن  فعلا ریختن حساب شوهرم از فروش یکم سیبشون بقیه اشم تو سردخونس دارن میفزوشن 

شوهرم 10تومن زد حسابم بنظرتون چی بخرم هیچی ندارم ولی از ذوق یادم نمیاد الانم خونه تنهام شوهرم رفته مراغه یکم حرف بزنید میترسم اخه پانیکم دارم 

بُریم مشهد

لباس لاک وسایل ارایشی

حله چِشاته سلطان🤙❣شهری ک شیر نداشته باشه گرگ هاش میشن سلطانحقیقت برای کسانی ک نمیخوان باورش کنن توهین امیزهاگه میبینی جواب توهینتو نمیدم بدون تورو ی اشغال فرض کردم ک بیخیال از کنارت رد شدم😏❣ عاقا ما اشتباه کردیم وقتمونو با خیلیا گذروندیم با خیلی ها حرف زدیم،واسطه شدیم آخرش آدم بده شدیم حالا می‌فهمم آدما ارزش هیچی رو ندارن چ برسه بخوای خودتو کوچیک کنی واسشون🤙جذاب کی بودی تو⁉️💐کورد و تهرانی هستم❣😎https://harfeto.timefriend.net/47062813

با خیال راحت سیسمونی کودک خودتون رو  از کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید

(کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید)

1965
1967
بشین بنویس چه چیزایی واقعا لازم داری و با لیست برو و فقط از رو لیستت خرید کن وگرنه ممکنه خرید الکی ک ...

بذار خرید الکی کنه 

همیشگی نیست که بعد یه مدت طولانی میخاد خرید کنه

وااااااااااااااااااااااااااااااااااااای دلم لک زده بود باسه یه رژ یذونه داشتم اونم شکسته

بروووو بخر فقططط😍❣ 

حله چِشاته سلطان🤙❣شهری ک شیر نداشته باشه گرگ هاش میشن سلطانحقیقت برای کسانی ک نمیخوان باورش کنن توهین امیزهاگه میبینی جواب توهینتو نمیدم بدون تورو ی اشغال فرض کردم ک بیخیال از کنارت رد شدم😏❣ عاقا ما اشتباه کردیم وقتمونو با خیلیا گذروندیم با خیلی ها حرف زدیم،واسطه شدیم آخرش آدم بده شدیم حالا می‌فهمم آدما ارزش هیچی رو ندارن چ برسه بخوای خودتو کوچیک کنی واسشون🤙جذاب کی بودی تو⁉️💐کورد و تهرانی هستم❣😎https://harfeto.timefriend.net/47062813
عزیزم گوشی ۲۰/۳۰ تومنه چیز خوبش  اون پاو خرید کنه

سامسونگ میگم

بله درسته ولی تا ۶ ۷ هم میشه خرید

خداوندا تو را شکر می‌کنم به خاطر تمام نعماتی که به من دادی...😍❤                                                   ‌‌                     
1974
بذار خرید الکی کنه  همیشگی نیست که بعد یه مدت طولانی میخاد خرید کنه

شاید باورت نشه ولی نوار بهداشتی تمیزاشتم همش دستمال استفاده میکزدم دستام خیلی خوشگل بوذ ولی از بس کهنه شستمو دستمال خونی مثل چوب خشک شده😭

بُریم مشهد
سامسونگ میگم بله درسته ولی تا ۶ ۷ هم میشه خرید

من همسرم یدونه شیائومی خرید قبلش ایفون داشت اینقدر گوشیا رفت بالا نتونست ایفون بخره 

الان پشیمونه 

گوشیه هنگ میکنه 

بغل صفحش تاچش کدر شده و...

یه لیست تهیه کن و از هر چیزی یکی دوتا برای خودت بخیر

یه مقدارم پس انداز کن

مادربزرگ خدابیامرزم همیشه میگفت هیچ وقت دعای بد نکنید حتی به شوخی. هیچ وقت فکر و خیال بد نکنید. نفوس بد نزنید. یه وقت میبینی مرغ آمین نشسته رو شونه‌ت، پر میزنه و میگه آمین! قشنگ میگفت. نه؟ :)زود تنهام گذاشتی جان مادر :( 
1718