2733
2739

خیلی دلتنگ میشید نههه؟

من ده ساله حدودا ازدواج کردم تو شهر مادریمم

برای اولین بار مادرم حدودا کمتر از یک ماه رفت پیش خواهرم شهرستان که زایمان داشت

دلم براش خیلی تنگ شده بود 

امروز اومد

محکم بغلش کردم

خوب شد پدرم نرفت وگرنه دق میکردم

برای سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان و گشایش درکار شما و ما،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من دوماه بیشتره ندیدمشون دلم برای خونه پدریم تنگ شده

خیلی سخته

شاید من وابسته ام

برای سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان و گشایش درکار شما و ما،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
منم شهر غریبم. ولی کلا وابسته نیستم به کسی. 

وابسته نیستید درست

دلتون تنگ نمیشه؟

2738
ما غربتیم..اینجا هیشکیو نداریم.ابان پارسال ک رفتم خونه دیگه نرفتم 

آگهی عزیزم

کدوم کشوری

من 8 ساله شهر غریبم قرار بود انتقالی بگیره شوهرم چند ماه دیگه برگردیم شهرمون حالا امروز گفتن احتمال خیلی زیاد موافقت نمیشه دارم دق میکنم اگه الان نشه دیگه کم کم تا 5 سال دیگه انتقالی نمیدن😭😭😭😭😭دعا کنید درست شه خسته شدم از غریبی

من 8 ساله شهر غریبم قرار بود انتقالی بگیره شوهرم چند ماه دیگه برگردیم شهرمون حالا امروز گفتن احتمال ...

الهی که خیر و صلاح با خواسته دلت یکی باشه

2706