2737
2734

اسپریش خوب کار نمی کرد یعنی زیاد نبود

ممکنه رو بیناییش اثر بذاره؟؟

بچه دو سال و نیمه اشه

از بهار تقویم می ماند از من استخوانهایی که تو را دوست داشت❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چشمشو شستشو بده.کف دستت آب کن بشور آروم. یا قطره آب مقطر بریز

فقط 35 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به ذره گر نظر لطف بو تراب کند/به آسمان رفته و کار آفتاب کند 
2728
چشمشو شستشو بده.کف دستت آب کن بشور آروم. یا قطره آب مقطر بریز

با آب سرد شستم نداشت کار دیگه ای بکنم

از بهار تقویم می ماند از من استخوانهایی که تو را دوست داشت❤

با چای کمرنگ من شنیدم که خنک باشه شستشو میدن چشم

ان شاالله موردی نیست ولی حتما تماس بگیر با اورژانس شبانه روزی بپرس الان 

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا
2738

عزیزم چشم بچه ت خوبه؟امروز دخترم اومد رو دستش الکل بزنه سر اسپری برعکس بود ریخت توچشمش. دو بار با اب خنک شستم الان هیج حالتی نداره . فقط نگرانم

من بودم و خلوت منو... ترانه های داریوش... تا زمستون ۹۲ که یکی اومد که نفس می کشید تو هوای داریوش💕 شدیم هم قدم، هم دل و هم صدای هم تو ترانه " شام مهتاب"🍁 باتو...باتو اگه باشم وحشت از مردن ندارم.لحظه هام پر میشه از تو وقت غم خوردن ندارم💑 کنار هم آرامش امروزمونو ساختیم،  تو خوشی و ناخوشی کنار هم بودیم، حالا امروز هر دومون باور داریم که هزار برابر از روزای اول عاشق تریم... خدایا ازت ممنونم که هوای دل عاشقمونو داری🙏