2726
عنوان

خانمهایی که کرونا گرفتید میشه بیاید ممنون میشم کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 662 بازدید | 84 پست
چطوری فهمیدی کرونا نبود؟

اخه چند شب پیشش رفته بود بیرون کار داشت توی بعد هوا هم سرد بود از همونجا سرما خورده بود 

من شبش که دیدم حال بابام اینجوری تا صبح گریه کردم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه چند شب پیشش رفته بود بیرون کار داشت توی بعد هوا هم سرد بود از همونجا سرما خورده بود  من شب ...

دلیل نمیشه

شوهر منم شیفت شب بود همون شب تا صبح از سرما به خودش لرزیده بود و روز بعد که حالش بد شد گذاشتیم به حساب اینکه شب سرماخورده

ولی بعدش تمام علائم اومد سراغش و نطمئن شدیم کرونا بود و من از اون گرفتم

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
مزه نمیفهمی بو نمیفهمی .استخون درد شدید .سر درد .لرز .خیلی عرق می‌کنی .یه حالتی انگار تو خلا هستی .و ...

ببین من گاهی عرق سرد میکنم گاهی داغ میشم گاهی خوبم پا میشم یه ذره کار میکنم دوباره می افتم

2728

من روز اول بدن درد شدید داشتم از روز دوم سردردو چشم درد شدید و تب زیاد داشتم چند روز بعدم سرفهبعدم حس بویاییم رفت

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات مهمونم کنی    🌹🌹              
به مرور علایمت زیاد شد؟

روز سوم بویایی و چشاییمو کامل از دست دادم ولی بدن دردم کمتر شد ،همچنان بی حس و حالم بودم

عاشق خدا هستم،همون خدایی که وقتی به یادش هستم دلم آروم میگیره.
دلیل نمیشه شوهر منم شیفت شب بود همون شب تا صبح از سرما به خودش لرزیده بود و روز بعد که حالش بد شد گ ...

منم از شوهرم گرفتم اون هم هر چی میگم بابا شاید کرونا باشه میگه نه سرما خوردم حالا الان دیگه یه خورده باور کرده که انگار کرونا گرفته

الان چهار روز هست توی خونه ایم منم اتفاقا بین کتفم خیلی درد داره

هر روزی یه مدله دردش

مثلا خوبی یهو میفهمی بو حس نمیکنی

عزیزم خودتو قرنطینه کن تو اتاق

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          

منم مثل شما بودم تقریبا. بویایی و چشایی هم داشتم. خونه مونده بودم. مامانم گف چون بویایی داری کرونا نیست اصرار کرد برم پیشش. رفتم و کاش پام میشکست نمیرفتم. مامانم مریض شد. 9 روز بستری شد. تازه داره خوب میشه طفلک. من خودم زود رد کردم.

معرفی کتاب: دزیره، بازمانده، صد سال تنهایی، ناطور دشت، دروغگویی روی مبل، مغازه خودکشی، سگ ولگرد، دارالمجانین، بوف کور، تادیب، زن زیادی، سه قطره خون، بازگشت، دنیای ناتمام، چهل و یکم، من پیش از تو، چشمهایش، آسو، بیکران تنهایی، وقتی نیچه گریست، شازده کوچولو، مسخ، مدیر مدرسه، زنده به گور، بنجامین باتن، مکالمه با یک گاو پرست، بادبادک باز، هزارخورشیدتابان، قلعه حیوانات، دختری که رهایش کردی، ورونیکا تصمیم میگیرد بمیرد، جنایت و مکافات، کیمیاگر ...🌹🌷🌺
به رو بپزم یا خام بخورم اتفاقا توی یخچال به دارم

به باید دم کنی عزیزم

معرفی کتاب: دزیره، بازمانده، صد سال تنهایی، ناطور دشت، دروغگویی روی مبل، مغازه خودکشی، سگ ولگرد، دارالمجانین، بوف کور، تادیب، زن زیادی، سه قطره خون، بازگشت، دنیای ناتمام، چهل و یکم، من پیش از تو، چشمهایش، آسو، بیکران تنهایی، وقتی نیچه گریست، شازده کوچولو، مسخ، مدیر مدرسه، زنده به گور، بنجامین باتن، مکالمه با یک گاو پرست، بادبادک باز، هزارخورشیدتابان، قلعه حیوانات، دختری که رهایش کردی، ورونیکا تصمیم میگیرد بمیرد، جنایت و مکافات، کیمیاگر ...🌹🌷🌺
2706