2733
2734

اصل و فرع نداره هردوش مضخرفه و توش کورتون داره بخوری مثل بادکنک باد میشی و قطعش کنی از روز اول بدتر میشی.از من به تو نصیحت

فکرها سردرگمم کرده بده راهی نشان/تا بدانم در کجایم،در کجای این جهان .شعر از خودمه چطوره؟🙃🙃ماه را گم نکنی! بین چراغانی ها💗😍لطفا برا خوشبختی و عاقبت به خیری خودمو اونی که بهش علاقه دارم یه صلوات مهمونم کنین😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اها شماخوردی؟

بله 

اگه بدونی چندتا قوطی خوردم باورت نمیشه آدم و بیشتر متورم میکنه تا چاق بعدش دوباره لاغر میشی و خیلی هم برا سلامتی ضرر داره.

من الان خودم۴۲کیلو ام.

فکرها سردرگمم کرده بده راهی نشان/تا بدانم در کجایم،در کجای این جهان .شعر از خودمه چطوره؟🙃🙃ماه را گم نکنی! بین چراغانی ها💗😍لطفا برا خوشبختی و عاقبت به خیری خودمو اونی که بهش علاقه دارم یه صلوات مهمونم کنین😘
اها من لاغرنیستم ۵۴کیلوام خاستم ی ۴کیلوزیاد شم پرتر بشم

خوبی که.

عرق یونجه هم اشتها رو زیاد میکنه ولی ازاون طرف میل جنسی رو بالا میبره چون مجردم یکم خوردم و بقیه اش و دور ریختم.فکر کنم سیب زمینی آبپز صورت و پر کنه

2738
رویال خوردی یاپودرای دیگه؟چون رویال خیلیا شنیدم راضی بودن

رویال خوردم.یکی از آشناهامونم خورد که همونموقع آپاندیسش و مجبور شد عمل کنه من که فکر کنم بخاطر همین پودره بود.