2737
2734
عنوان

بدتدین نوع رفتار تربیتی که با بچه های اطرافتون دیدین!؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2174 بازدید | 119 پست
بچه ی بیچاره رو نصفه شب برده پارک  اگه این آقارو ببینی واست قابل باور میشه

وای جقدر بد چه بجه ای بشه این بجه

برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم کنید الهی خدا هر ارزویی دارین براورده کنه
خاک تو سرش 😅😅😅رفته ریده بعد برگشته بچرو برده ....خااااک  منم یکی از فامیلامون پسرش ۵سالش بو ...

اتفاقا زن همین آقا به پسر کوچیکترش یاد داده میگفت ش..بولت کو اونم دسشتو میزارهاونجاش میخنده

آدم خوبی باش ولی وقتت رو برای اثابتش به دیگران تلف نکن ..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اتفاقا زن همین آقا به پسر کوچیکترش یاد داده میگفت ش..بولت کو اونم دسشتو میزارهاونجاش میخنده

میشه ادامه ندی من رفتم

بای.

رمز موفقیت زندگی رو هنوز پیدا نکردم ولی رمز بدبختی اینه که واسه حرفِ آدمایی که تو زندگیتون هیچ نقشی ندارن خودتونو تغییر بدین

یه سری چیزا جنبه روانشناسی داره مثلا خانومی گفته بچشون سلام خداحافظ تشکر نمیکنه ...من روانشناسی هلاکویی خوندم نباید بچه رو زور کرد بهش یاد بدین اما اجبارش نکنین‌...یا گفتن مامانش یاد میده کیف دیگرانو باز کنه نه اینطور نیس بچه ها کنجکاون دوس دارن جاهای مخفی رو جستجو کنن

☆خدا☆ تنها انیسی است که مانوس خود را هرگز رهانمیکند.......ان شاالله یه روزی دامن همه ی زنان سرزمینم سبز از وجود فرزند بشه و طعم مادربودن رو بچشن آمین...برای سلامتی دوقلوهام یه صلوات لطفا....

اینکه بچه از یه جا میاد هی سوال پیچش میکنند باعث میشن خبر چین بزرک بشه.یا با بعضی رفتار ها دروغ گفتن را واسه بچه شون عادی میکنند.

هرجای دنیایی دلم اونجاست. من کعبه مو دور تو میسازم. من پشت کردم به همه دنیا. تا رو به تو سجاده بندازم❤️  ❤️
باید مادرش یادش بده که نباید به لوازم شخصی کسی دست بزنی 

درسته

اما اینجوری نیست که شما تصور کردی که مادره یادش بده که برو کیف فلانیو بگرد 🤣

تا بچه ام یاد بگیره این اتفاق حداقل دو سه بار پیش میاد

به خصوص دختر بچه ها خیلی به اینکار علاقه دارن

2738
وای منم خیلی بدم میاد پسر خواهرشوهرام تا ۱۴ ۱۵ سالگی از در میان تو سلام نمیکنن میان میشینن 

وای مث بچه های خواهرشوهر من دوتا پسر گنده داره سلام نمیدن ب ادم زل میزنن بزرگ کوچیک حالیشون نیست کوچیکم فقط فش میده

این رفتار درسته کتاب های من دیگر ما رو بخون🥺

ن من خوندم این رفتار نادرسته چون اگه دعواش کردی دیگه منت کشی نکن چون بچه ها قلبشون پاکه زود فراموش میکنن 

☆خدا☆ تنها انیسی است که مانوس خود را هرگز رهانمیکند.......ان شاالله یه روزی دامن همه ی زنان سرزمینم سبز از وجود فرزند بشه و طعم مادربودن رو بچشن آمین...برای سلامتی دوقلوهام یه صلوات لطفا....
درسته اما اینجوری نیست که شما تصور کردی که مادره یادش بده که برو کیف فلانیو بگرد 🤣 تا بچه ام یاد ...

نه اخه شما مادرشو نمیشناسی 

اگر فرد دیگه ای بود عمرا فکر نمیکردم 

جلوی چشم مادرش پشت در فالگوش وایمیسته 

یکی میره لباس عوض کنه اینم بدو میره 

یعنی مادرش نمیتونه یادش بده چطور سر بچه هفت ساله چادر سر میکنه اما نمیتونه یاد بده فالگوش کار بدیه

وای منم خیلی بدم میاد پسر خواهرشوهرام تا ۱۴ ۱۵ سالگی از در میان تو سلام نمیکنن میان میشینن 

آره آداب معاشرت خیلی مهمه خواهرشوهرم هرموقع میشینه از تربیت نامناسب جاری هاش تعریف میکنه بعد دختر خودش تا میومد داخل یه سلام میگفت مینشست هرکدوم از لباساشو درمیاورد مینداخت یه ور بعد تا موقعیت گیر میاورد دست به وسایل شخصیم میزد همه جارو میگشت بعد اگه چیز خوشگل و جالبی میدید میومد میگفت اینو بده من زندایی بعد یه بار اتفاقی خونه ی اونا که بودم دختر جاریشم اومد یعنی هرچی از تربیتش بگم کم گفتم اومد سلام کرد خیلی آروم رفت نشست یه گوشه بعد به دختر جاریم گفت مهسا میای تو حیاط بازی کنیم مهسا هم گفت نه من با تو همبازی نمیشم پاشو برو خونتون

نه اخه شما مادرشو نمیشناسی  اگر فرد دیگه ای بود عمرا فکر نمیکردم  جلوی چشم مادرش پشت در ...

آره باید اینجور چیز هارو مادر به بچه یاد بده

2706