2733
2734

چرا بعضیا با وجود مشکلات با همسرشون 

یا وقتی ک دختر و پسر براشون فرق داره 

یا شرایط مالی خیلی بدی دارن بچه دار میشن؟ 

واقعا این ک میگن واسه تجربه حس مادری اصلا قانع کننده نیست 😐

مثلا تو نینی سایت خیلی میبینم ک طرف کلی با شوهزش مشکل داره هی تاپیک کتک میزنه بعد میگه میخام باردار شم 😐

بابای منم ‌مشکل داره ولی خب بقول مامانم مامانم بچه بود اون زمان چیزی از جلوگیری نمیدونسه 😑

مشكل ماليشون كاري ندارم

ولي بقيه موارد بله سوال منم هست

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فک میکنن ک اخلاقشون درست میش

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2738

چون باور دارن دستگاه تولید مثل هستن و این جز مراحل زندگیشون و اصلا هم به سرنوشت او طفل معصوم فکر نمیکنن

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
حالا تو چرا انگری هستی 😂😂

باید هم بود

بعدا همین بچه ها با هزار و یک جور عقده، مشکلات خانوادگی شدید و انواع و اقسام کمبود ها وارد جامعه میشن

مسئله شخصی که نیست، جامعه در هم تنیده اس

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
قضاوت نکن ک خدا سرت میاره هااااا

این اسمش قضاوت نیست 

تلنگره

پس باید هیچکس هیچی نگه مشکلات جامعه هم سر به فلک بکشه از ترس اینکه سرمون بیاد

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

واقعا برای منم عجیبه خصوصا که بعد یه سریها همون بچه دو سه سالشه جدا میشن بچه رو هم میزارن پیش پدره میگن شرایط نگهداریشو نداریم اونجا بهتره این تاپیکهارو میبینم میخوام بشینم زار بزنم  ولی هیچ وقت تو تاپیکهاشون پست نذاشتم که قضاوت نشه و دل کسی نشکنه ولی تو دلم قضاوت کردمو حرص خوردم  

2706