2726
عنوان

دوست پسرم اومد در خونمون سر صدا کرد

55227 بازدید | 78 پست

کل خانواده و فامیل و دوستاش میدونستن باهمیم به همه میگفت خانومشم 

کات کردیم دوهفتس 

دوروز پیش داداشش به من زنگ زد منو فحش داد گفت تو رفتی ادرس خونمونو دادی به اینو اون  شمارمونو پخش کردی  تو یکی از برنامه های مجازی بعدم اسم فامیل منو گفتی😐

گفتم من‌نبودم گفت خودت بودی شروع کرد توهین کردن بعد دعوا بالا گرفت 

از اونور خود دوست پسرم رفته به دوستم زنگ زده کلی از من بد گفته 

گفته انگشت نماش میکنم ابروشو میبرم بهش بگو  از کاراش دست برداره 

من نمیخوامش من با کسیم حتی رفته گفته به دوستم که من پیرو چاقم  😐

همه جور توهینی کرده بهم

بعد منم کلی اس دادم با خودشو داداشش فحششون دادم بخاطر حرفاشون 

جواب ندادن 

منم زنگ زدم به دوستش شکایتشو کردم 

امشب ساعت ۹ ونیم ۱۰ بود نشسته بودم یهو دیدم یکی محکم می کوبه به در بابام رفت دم در  

منم داشتم از پنجره نگاه میکردم بعد دیدم  دوست پسرمه ولی تا بابامو دید  سریع رفت سوار ماشین شد رفت 

منم اس دادم بهش نوشتم سگ ترسو 

تا اینو خوند زورش گرفت زنگ زد گفت بیاین دم در همتون 

بعدم اومد محکم می کوبید به در  فحش ناموسی میداد 

مامانم از پشت در  فحشش داد منم زنگ زدم به ۱۱۰ بلند حرف زدم صدامو که شنید رفت 

بعدم چندبار زنگ زد بهم جواب ندادم 

من چیکارش کنم واقعا ؟ 

خانوادت ؟🙄

gisoo1377♥️ژیناگلمن♥️دلوینت♥️khodaya_mer30♥️ اییلشاه_چهارم♥️نیکی0♥️نیکاگلمن♥️ تارا1392♥️قمرخانوم_پنجه_طلا♥️مامان_گندم_کوچولو♥️ 1378sahar♥️حدیثوو♥️آیلین_سابق♥️بریتنی♥️nafasبلای2♥️کاپ_کیک_عصبانی♥️دختر_مهربون_باادب♥️لیلین44♥️ پرنسس_رویاهام♥️فرنازحبیبی♥️ آیسان234♥️fateme_banoo♥️هلو_شیرین_آبدار♥️ چشمون00000سیاه♥️دخی_شیطوون♥️parvaz8177♥️ نسرین322♥️ مبینا_هستم♥️ ♥️kchikurd♥️fereshte1994 ♥️آناتا♥️ vanellope ♥️elahe1992

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب چرا پیام دادی عزیزم؟ اون باباتو دید و خودش رفت. دیگه شر به پا نمیکردی دوباره‌

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
2706