2733
2734
عنوان

بچه ها من خیلی دزدی کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 73243 بازدید | 1096 پست
ممنونم ازتون.چقد خوشحالم اینجا حرف دلمو گفتم و وقتی فهمیدین پشیمونم بعدش سرزنشم نکردین

فدات شم عزیزم کار خوبی کردی. اتفاقا صرف نظر از بعضی دوستان اینجا بهتر میشه بی طرفانه حرف زد و نظر داد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم یه هندزفری تو بچگی از خونه عمم دزدیدم 

حالا گفتم حتما یکی مثل همونو میگیرم وقتی رفتم خونشون میزارم سر جاش

برای سلامتی وظهور آقا امام زمان میشه یه صلوات بفرستید🙏🥲ای کاش روزی برسه که تاپیک بزنم خدایا شکرت پزشکی قبول شدم و قطعا اون لحظه بهترین لحظه عمرم خواهد بود من هدفمو مشخص کردم پس از این به بعد به خودم قول میدم با تمام توانم سعیمو کنم تا بهش برسم  پس به امید روزای بهتر 💕😍ناشنوا باش وقتی دیگران از محال بودن آرزوهات سخن میگویند😊خدایا من به معجزه هایت ایمان دارم😍😘💕خدایا من  چیزی نمبینم چون آینده پنهان است ولی آسوده ام چون تورا میبینم😍وتوهمه چیزرا .....
2728

من بچه بودم  تمام  میوه  های  باغ  همسایمون  میدزدیم  میخوردم  دیگه  جوری  شده  بود  همه  روستا  منومیشناختن  اگه کسی  دیگه  هم دزدی  میکرد  میگفتن  توبودی

وخدا زمین رو گرد آفرید. که از چپ زدی از راست بخوری
2738

باب رد مظالم در احکام بخونید مشکل تون حل میشه

مادرم دوستت دارم ....وقتی کوتاه میام ، فکرمیکنی که راهی ندارم؟ ......... نه من فقط آستانه صبرم رو بردم بالا و سکوت میکنم تا شاید به خودت بیای....یه پایان تلخ بهتر از یه تلخی بی پایانه ....! _دخترم تنها دلیل نفس کشیدنم ،دخترم پاره تنم _دردام زیادن به هرکه گفتم ........       مواظب باشید از کسی دلزده نشین ،دلزدگی عذاب آور ...دیگه سعی میکنم اعتماد نکنم!    یه نصیحت به مردت شک نکن اگرشک داری بروز نده شکتو ...چون 2 حالت داره یا شکت به یقین تبدیل میشه و زندگیت ...یا اینکه میفهمه در صورت نبودن چیزی بهش شک کردی و اون ازت دلسرد میشه ...گزینه دوم از همش بدتره .......! همه چی من رو اصول فکر نکنید با یه آدم بیکار علاف طرف هستید با برنامه ریزی میشه همه کاری کرد، شبانه روزت به 4 قسمت تقسیم کن ...کار،استراحت و عبادت، تفریح ومعاشرت با دیگران ...نوکر شیعیان و محبان اهلبیت ام              دیگه من اون آدم سابق نمیشم بخدا قسم شکستم .....
ن مثال شما و امثال شما ک از ما بالا میرن ما عادت داریم تو راه درستمون باشیم شما راحت به افتخارات برس

آخییییی عزیزم الهی .... خوش بگذره بهتون تو راه درستتون فقط احیانا جسارت نباشع خانواده گرامی بهتون یاد ندادن قضاوت بیجا و توهین موجب انحراف از مسیر میشه؟😗

@hima_jooni‍ 

❤🌸Dertler derin ama Allah kerim🌸❤
2706