2737
2734
عنوان

انگاردیگه نامزدم رودوسش ندارم 😔

853 بازدید | 68 پست

سلام بچهامن ۲۲سالمه دانشجومعلمم ایشون۳۰ سالشه شغلش ازاده یساله نامزدیم(عقد) فقط یه ماه اول خوب بودیم بعدش دیگه خیلیی جروبحث داشتیم  اینوبگم ک خسیس نیس وبدذاتم اصلانیس ولی از کاه کوه میسازه سرقضیه خیلیی الکی گیر سه پیچ میده ول نمیکنه تااخردعوامیشه اخلاقشم خیلی دخترونس اصلامردنیس نمیفهمه من زنم فرق دارم بااون من یکم قهرکنم بااینکه اونم مقصر اون بیشترقهره دیگه واقعاخسته شدم کلافم کرده دعوای اخرمون یک ماه طول کشیدتامثلاالان اشتی کردیم شایدبگین شایددوست نداره ولی ازینکه دوسم داره مطمعنم فقط اینکه اخلاقش همینه باخونواده خودشم همینه،من حس میکنم دیگه دوسش ندارم هیچ حسی بهش ندارم اون خوبه ولی من حال دلم باهاش خوب نیس؛اول اینکه بخاطراین رفتاراشه بعدم اینکه اونطوری ک من میخام پولدارنیس من پولش اول ب چشمم واقعانمیومدولی ازوقتی این رفتاراشو دیدم بیشتربه چشمم میاد؛دوس دارم جدابشم ولی ازلحاظ خونوادگی اصلانمیتونم ب هیچ عنوان شرایطشو ندارم خونوادم خیلییی بدمیدونن متاسفانه..بنظرتون من درست میشم؟؟اگه اره چیکارکنم درست بشم؟؟

دوران عقدین بیشتر فکر کن 

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

همسرت اینکه قهر میکنه و لجبازه مثل همسرمنه و اینم بگم که تونامزی اخرین قهرمون شیش ماه طول کشید ولی من پای زندگیم وایسادم و درستش کردم الانم خیلی خوشبختم اصلا ازوقتی اومدیم زیر یه سقف خیلی عوض شد نمیدونم چرا شاید بخاطر دوری بود

خدا تا یماه دیگه بهم یه دوقلوی سالم و صالح میده بگو الهی آمین....😍😍⁦❤️⁩🤲

یک ماه قهر؟؟؟؟؟؟

من اگه یک ماه قهرکنم شوهرمو یادم میره

برو مشاوره

تو لجظات نابتون برای من و زندگیم دعا کنید.منم هرروز ده تا صلوات ب نیت حل شدن مشکل اونای ک برام دعا کردن میفرستم💚
2706