2737
2739
عنوان

خدا😊😘

557 بازدید | 65 پست

بچه ها الانا که شاید خیلیاااااا تو زندگیشون مشکل دارن چه از لحاظ روحی مالی جسمی نمدونم به هر دلیلی حالا نگرانن بی قرارن بنظرم بهترین راههه که تو خونه هستیم و از اجتماع دوریم اینه از فرصت استفاده کنیمو به خدای بزرگمون نزدیک تر شیم و یه ارتباط قوی باهاش بسازیم که تا آخرین لحظه زندگیمون پایدار و پایدارتر بشه بنظرتون چطوری میتونیم؟ من خودم خیلی تنبلی میکنم برای نماز چطور ارادمون قوی کنیم❤؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

همه میدونیم بالاترین قدرت خدا هست هر چی اون بخواد همونه خدا بزرگترینه اما باز خیلی وقتا به این قدرت شک میکنیم خیلی وقتا همه چیزو فراموش میکنیم غافل از این که بازگشت همه ی ما به خداستت دوست دارمم یه ارتباط خیلی دوستانه با خدای خودم داشته باشم اما نمتونم

نماز سروقت اولش سخته تا بخوای عادت کنی ولی اگه تا ۴۰روز نمازاتو سروقت بخونی دیگه برای همیشه برات عادت میشه

منم مطمئنم همه درد و رنجام بخاطر نماز نخوندنه ولی حتما جبران میکنم به زودی شروع میکنم برای نماز اول وقت

خدایا همه چیو میسپارم به خودت..هوای هممونو داشته باش
2738
همش شیطون وسوسم میکنه نخونمم یا دیر بخونم

من یه مدت نمازامو سروقت میخوندم خیلی حالم خوب بود برکت اومده بود تو زندگیم آرامش داشتم نماز شب هم خیلی تو زندگی تاثیر داره

خدایا همه چیو میسپارم به خودت..هوای هممونو داشته باش
2706