2733
2739

فیلم شرم رو میبینید

من امشب اواین فسمتشو دیدم

جالب بود انگار

این حسام چه کارشون میشه

از روی فیلم ترکی کلا اسکی رفتن گمونم  این فیلم رو

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞

کدوم فیلم ؟

💝حافظ کل قران💝اگه سوالی دارین بپرسین در حد توانم کمکتون میکنم 🌹برادر عزیزم(دوست شهید)رضاحاجی زاده +میشه برای شادی روح ایشون صلوات بفرستین😇 آقا جان تمام این سالها که درســـ📖ــــ خواندیم:"دبیر ریاضی" به ما نگفت که حد غربت تو وقتی شیعیانت به گناه⛔️ نزدیک می شوند بی نهایت است"دبیر شیمی" نگفت که اگر عشق و ایمان و معرفت با هم ترکیب شوند ،شرایطــ😍ظهور تو مهیا میشود ✿💠❀💖❀💠✿"دبیر زیست" نگفت که این صدای تپش قلب نیست صدای بی قراری دل برای مهدیست💔..!"دبیر فیزیک" نگفت که جاذبه زمین اشک🥺 های غریبانه توست..نگفت که جاذبه ی زمین🌎 به همان سمتیست که تو هستی"دبیر ادبیات" از عشق مجنون به لیلی ، از غیرت فرهاد گفتـــ😐ــــ ، اما از عشق شیعه به مهدی، از غیرتش به زهرا(س)نگفت...┅┅✿💠❀💖❀💠✿┅┅دبیر تاریخ" نگفت که اماممان امسال سال چندم غربتش است و اینکه نگفتــ😕 غربت اهل بیت علی(ع) از کی شروع شد و تا کی ادامه دارد"دبیر دینی" فقط گفت که انتظار فرجــ از بهترین اعمال👌 است اما نگفت که انتظار فرج یعنی گناه❌ نکنیم و یعنی گناه نکردن از بهترین اعمال اس┅✿💠❀💖❀💠✿┄"دبیر عربی" به ما یاد داد که مهدی اسم خاصی است که تنوین پذیر است!اما نگفت که مهدی خاص ترینـــ🌺اسم خاص است┅✿💠❀💖❀💠✿فدای غربتت آقای‌من🥺😔💔🌱کاش روزی بنویسند✍🏻 به دیواربقیع : کارگران مشغولند به کار احداث ضریح...کاش روزی بنویسند✍🏻 به دیوار بقیع : چند روزی مانده به اتمام ضریح۰۰۰۰۰کاش روزی بنویسند ✍🏻به دیواربقیع : مهدی فاطمه آید، به تماشای ضریح...کاش روزی بنویسند✍🏻 به دیواربقیع : عید امسال، نماز ، صحن بقیع...کاش روزی بنویسند✍🏻 به دیواربقیع : فلش راهنما ⬅️ ، مرقد زهرای شفیع😍😭😔┅✿💠❀💖❀💠✿┅

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من از ظهر تا الان دارم سعی میکنم یه فیلمو دانلود کنم نمیشه اههههه😠😠

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
2728
کدوم فیلم ؟

شرم

از شبکه 3 پخش میشه

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞
حسام پسر خدابیامرز ابوالفضل پور عرب فوت شد توفیلم

چطور گفت  بابات هم خوشش اومده از دختره؟ 

دختره این خانومه تو نوبت پیوند کبد بوده میان شیراز تو مسافر خونه ای که بودن یه آقایی بود به اسم صابر ( ابولفضل پور عرب ) که اونم پیوند کبده داره و حالش خیلی بده و خانوادش هم نمیدونن  دختره از عمل و آزمایش خیلی میترسه آقا صابر میاد باهاش حرف میزنه و ترسش مریزه این دختره هم خیلی دیگه میره پیشش میگه تو مثل بابامی و از اینجور چیزا  بعد مامان دختره میاد به صابر پیشنهاد میده که نوبتت رو به دختر من این جونه آرزو داره اونم میگه منم نگران آینده پسرمم و از اینجور چیزا 

من دنیا را طور دیگری میبینم. دنیای من خالص است؛ خالص را اینگونه معرفی میکنم :دنیای من یک بُعد دارد، مثل آب نیست که از ترکیب اکسیژن و هیدروژن باشد؛ مثل الماس است که تنها یک تک ماده ای خالص است؛ با هیچ چیز حل نشده. من شیعه هستم...
2738
دختره این خانومه تو نوبت پیوند کبد بوده میان شیراز تو مسافر خونه ای که بودن یه آقایی بود به اسم صابر ...

بهش میده نوبت؟ 

واسه چی میمیره؟ 

چطور گفت  بابات هم خوشش اومده از دختره؟

من ندیدم. موضوعش خیانت؟🧐 آخه گفتی عین فیلم ترکیه ایه

ماه را گم نکنی بین چراغانی ها😍     قرار ما ۲۸ خرداد🌹❤به نیابت از سردار دلها😍 برای آینده ای روشن🙏❤
من ندیدم. موضوعش خیانت؟🧐 آخه گفتی عین فیلم ترکیه ایه

نه اخه اکثرا فیلم ترکیه  مثلث عشقی دارن  و تو شرکت کار میکنن    یکی از پسرا از بچگی با دختره بوده و... 😅

دختره این خانومه تو نوبت پیوند کبد بوده میان شیراز تو مسافر خونه ای که بودن یه آقایی بود به اسم صابر ...

و همون موقع یه کبد جور میشه مامانه وقتی ميبينه که صابر هم میخواد بره واسه عمل و به احتمال زیاد کبد رو به اون میدن صبح عمل میره در موتور خونه روی صابر قفل میکنه صابر هم حالش بد میشه و میمره زن وبچش میان و اینا با خانواده صابر آشنا میشن دختره هم حسام رو دوست داره 

من دنیا را طور دیگری میبینم. دنیای من خالص است؛ خالص را اینگونه معرفی میکنم :دنیای من یک بُعد دارد، مثل آب نیست که از ترکیب اکسیژن و هیدروژن باشد؛ مثل الماس است که تنها یک تک ماده ای خالص است؛ با هیچ چیز حل نشده. من شیعه هستم...
2706