2726
عنوان

نظرتون‌‌ درمورد غیرت مرد روی...

| مشاهده متن کامل بحث + 5064 بازدید | 221 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من متاهل و میدونم اینجوری هم نیس که انقد به مردا توهین میشه که با هرچیزی تحریک میشن مگه ما مرد خوش ...

ما از هرکسی که تو اجتماع هست مطمئن نیستیم که فکرت منحرف بشه یا نه...ولی از اسمش معلومه اجتماع..هرنوع ادمی میتونه توش باشه...پس حجاب یک سپری هست دربرابر چشمان ناپاک...غیرت مرد روی ناموسش از چشمان و نگاه های الوده هست

اللهم صل علی محمد و ‌ال محمد🦋
من متاهل و میدونم اینجوری هم نیس که انقد به مردا توهین میشه که با هرچیزی تحریک میشن مگه ما مرد خوش ...

این که مردها میل جنسی شون بیشتره توهین نیست. جزو طبیعتشونه. 

"راجع به" رو درست بنویسیم.
بعد ب عنوان ی زن میگم ک.. زنی ک شخصیت سنگین و متینی داشته باشه میدونه کجا چی بپوشه و چگونه رفتار کنه ...

لاااایییککککک

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
ما از هرکسی که تو اجتماع هست مطمئن نیستیم که فکرت منحرف بشه یا نه...ولی از اسمش معلومه اجتماع..هرنوع ...

من درمورد غیرت نگفتم 

در مورد تحریک شدن مرد ها بود که انقدم اوسکول نیستن به یه تار مو تحریک بشن

ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم 

این غیرت از حس مالکیت میاد.

منطقی نیست.

از مردمی که تولد یک کودک را سرگرمی و زندان یک سگ را دلگرمی و قفس بلبل را موسیقی میپندارند عشقی فوران نخواهد شد.در جهنمی که میگریند برای خروج تنها خنده را دیوانگی و بهشت را آرزو میتوان پیدا کرد                                                                                           من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده و از عاقل ولی دیدم چنگو غذای گربه. هیچ خفاشی نمی تواند ویروسِ آدم بسازد مگر اینکه آدمی خفاش شده باشد.چه بسیار آنان که در پیمانه کم گذاشتند و چه بسیار که خود در پیمانه کم بودندو حذف شدند. و حذف طبیعت را دوایی نیست حتی اگر برای سرطان یاکرونا دارویی پیدا شود.

مرد باید با توجه ب رفتار و پوشش خانمش غیرتی باشه  نه اینکه طرف ی ذره چادرش رفت عقب مرد رگ گردنش از چشاش بزنه بیرون.. این مورد غیرت نیست.. روانپریشی مرد و من این مرد رو مورد اعتماد نمیدونم... احتمال اینکه نگاهش هرز بچرخه هست اما خانمش رو تو چادر پنهون کنه.. چرا چون ذات خودش بی حجابه

2706