2737
2739
عنوان

از دیجیکالا خرید کردم بعد....😐

507 بازدید | 31 پست

پرداخت و زدم برام زد پرداخت انجام نشد

ولی اس ام اس بانک اومد ک خرید اینترنتی کردی و فلان مبلغ کم شد

بعد سبد خریدمم زده در انتظار پرداخت

چی میشه حالا؟

ماه🌙

زنگ بزنید به 61930000 بپرسید 

میشه لطفا برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنونم. من یه دختری هستم عاشق بحث های علمی‌و عاشق شیمی و واکنش های جذابش  عضو اکیپ علمی👽🧪🧬

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم قبض موبایلم و پرداختم الانم هیچ پیامی نیومده وقتی هم نگاه میکنم همون مبلغ قبل...

آرزویم این است                                                                       آنقدر سیر بخندی که ندانی غم چیست🦋💖
2731

منم از همراه من مدار فیروزه ای نت گرفتم پول کم کرد نوشت سفارش شما لغو شد امتیازمم برگردوند ولی پولم رف زنگیدمم درس درمون جواب ندادن😐😒

دامبلدور: هری رنج کشیدن نشون میده تو هنوز یک انسانی درد بخشی از انسان بودنه هری:پسمن نمیخوام انسان باشم.

اگه اشتباه شده باشه تا ۲۴ ساعت برمیگرده بت

لطفا... تتلیتی ها .اونایی ک طرفدار تتلو ان .اونایی ک شعراشو دوس دارن .اونایی ک قیافشو دوست دارن 😐😐😐😐😐😐😐نه منو ریپلای کنن ن لایکم کنن .ن تاپیکم بیان .مرسی اه .😐😒😒😒😒

اگ نشده بشت میخوره مشکل نداره

دیجی کالا کارش دقیقه

من بار ها خرید کردم

تو لجظات نابتون برای من و زندگیم دعا کنید.منم هرروز ده تا صلوات ب نیت حل شدن مشکل اونای ک برام دعا کردن میفرستم💚
2738
من چند بار آنلاین خرید کردم راصی نبودم

من از دیجی کالا چندتاوسیله خریدم خوب بود.

ولی مانتو افتضاح اصلا جنسش خوب نبود توعکس چیزدیگه ای بود.

باراخرمه لباس اینترنتی میخرم

وقتی ارزش خودتو بدونی دیگه به آدما تخفیف نمیدی.🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺
چه جوری آنلاین خرید میکنید  من تا جنس و... رو نبینم اصلا نمی خرن

من‌ تا حالا مشکلی نداشتم لباس و کفش هم خریدم عالی بوده

میشه لطفا برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنونم. من یه دختری هستم عاشق بحث های علمی‌و عاشق شیمی و واکنش های جذابش  عضو اکیپ علمی👽🧪🧬

برمیگرده به حسابتون تا ۴۷ نمیدونم یا ۷۲ ساعت

از مردمی که تولد یک کودک را سرگرمی و زندان یک سگ را دلگرمی و قفس بلبل را موسیقی میپندارند عشقی فوران نخواهد شد.در جهنمی که میگریند برای خروج تنها خنده را دیوانگی و بهشت را آرزو میتوان پیدا کرد                                                                                           من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده و از عاقل ولی دیدم چنگو غذای گربه. هیچ خفاشی نمی تواند ویروسِ آدم بسازد مگر اینکه آدمی خفاش شده باشد.چه بسیار آنان که در پیمانه کم گذاشتند و چه بسیار که خود در پیمانه کم بودندو حذف شدند. و حذف طبیعت را دوایی نیست حتی اگر برای سرطان یاکرونا دارویی پیدا شود.
اره خیالم راحته طرفم دیجیکالاس ولی خب نمیدونستم چجور میشه

برمیگرده

تو لجظات نابتون برای من و زندگیم دعا کنید.منم هرروز ده تا صلوات ب نیت حل شدن مشکل اونای ک برام دعا کردن میفرستم💚
2706