2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کار خونه خوووو

کلا نباید انجام بدی کار خونه چه ربطی به تو داره

با وجود اینکه دیسک داری هم که اصلا نباید سلامتی ات رو به خطر بندازی

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
عه خب به کی ربط داره پس😃

وای خدا یعنی نمیدونین

اگه مسلمان هستین طبق دینتون هیچ وظیفه ای در قبال کار خونه ندارید و باید خدمه داشته باشید

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین

نه عزیزم ربطی به بیماریت نداره ان شالله همسر خوب و مهربون و بااخلاق نصیبت بشه

من تو اطرافیان دیدم با وجود بیماری یا معلولیت ازدواج کردند و خوشبخت هستن

#_____ ما بی خیال سیلی مادر نمی شویم ______#                              #سلام بر زهرای شهیده#          باز باران…      با ترانه دارد از مادر نشانه      بوی باران…           بوی اشک مادرانه    پر ز ناله      کودکی با مادری پهلو شکسته            می‌برد او را به خانه     کوچه‌ها و تازیانه…  گریه‌های کودکانه     حمله‌ی نامردِ پَستی وحشیانه     تازیانه، تازیانه…      پس چرا مادر ،     چرا گم کرده راه آشیانه؟       باز باران…        با ترانه        دارد از مادر نشانه     بوی باران…          باز باران…           دانه دانه             حیدرانه                بی‌صدا و مخفیانه       آه از غسلِ شبانه       زینبانه…         لرزه افتاده به شانه     پشت تابوتی روانه           باز باران…
خووو پس نمیگیرن دیگه میرن سالمشو میگیرن😬

به کاربر زهرای ابی توضیح دادم

مردی که بخاطر کار خونه میخواد با زن سالم ازدواج کنه نباشه بهتره اگه میخواد یکی کار خونه براش انجام بده بره خدمه بگیره

2706