1874
1955

چ ربطی ب دیسک داره 🤦‍♀️

اینکه من ترشیده ام یاتفکرم ترشیده هست یا دوست دارم بترشم!اساسا ومنطقا وعرفا به خودم مربوطه نه تو!فهمیدی؟؟!پس به جای اینکه به نام کاربری من گیربدی برو اون مغز گندیده ی خودتو درست کن که سرت توماتحت زندگی این واون نباشه!برو روخودت کارکن که به مغزت حالی کنی دختری که تا۳۰سالگی ازدواج نکرده ترشیده نیست وترشیده تفکر شخمی توعه!!و دیگه برای تو وامثال تو فلسفه اسم کاربریم توضیح نمیدم!توتفکرات لجنیت دست وپابزن تا بترکی😏

انجام کلیه خدمات قالیشویی، مبل و موکت، با سرویس دهی به کلیه نقاط تهران.

قیمت های شفاف - لکه گیری - رفوگری - شستشوی اسلامی و....

آره بابا

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حتی روزی ک پونزده بار فال حافظ گرفتم و گفت بهش نمیرسی، حتی اون لحظه ای ک دیدم پستای یه دخترو یکی در میون لایک کردی و عکس دونفره تون رو دیدم، حتی روزی که با یه زن جدی حرف میزدی و بازم حسودیم میشد و...تو همه ی این لحظه ها خواستم دیگه دوستت نداشته باشم، خواستم برا همیشه ب چشم ی مرده بهت نگاه کنم یه آدمی ک ول کرد رفت برا همیشه و منم گفتم ب جهنم اما نشد...من دل کندن برام عین آب خوردنه من پرم از قبر آدمهایی ک ریختمشون دور پاکشون کردم خیلی راحت از زندگیم ولی خودت بگو این حس لعنتی چرا میگه نرو همه چی درست میشه...؟؟ حالم خوبه ولی چرا ب هر کی میگم چمه میگه احمق نشو ولی من هیچ وقت احمق نشدم هیچ وقت خودمو گول نزدم هیچ وقت نذاشتم حالم بد بشه بخاطر عشقت... توی این برزخ و جنگ حسم ب آینده با واقعیت یه حسی میگه بری هم ناراحت نمیشم، ب هر حال ممنون واسه لحظه هایی ک حال دلم بد بود و خوب شد بعد اینکه تو رو دیدم، لحظه هایی ک خودتم متوجه نشدی دوستت دارم اما من خوشحال بودم... هیچ وقت نذاشتم حالم بد شه هیچ وقت و امروزم حالم خوبه بدون وابستگی بهت میدونم آخرش 20 خرداد 1405 روز عروسیمه با تو...راجب تیکر سوال نکنین عشقا  باردار نیستم
1965
کار نمیتونم بکنم😅

مگه میخوای خدمه بشی 😑

من فقط و فقط بخاطر دوستم تو این سایت بیخود موندم وگرنه یه لحظه هم اینجا رو تحمل نمیکردم 😤                 بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒. من مسئول تربیت بد و فرهنگ و شعور پایین شما نیستم بنابراین با هیچ کدوم از توهین هاتون ذره ای ناراحت نمیشم اما مسلما حلال نمیکنم و اینکه زمین گرده حالا خود دانید 😊

یکی میگه ازدواج کنم دلم میخاد با چاقو زخمی زخمیش کنم

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تن ماهی میخوری فاز کوسه ور نداررررر😂😂😂کاربر قدیمی ام منفجر شدم😪
1967
1976
نه خووو خانمم ولی باید برم با یه خروس😌

تو قاطی بقیه مرغا میشی یعنی زناا  مردا قاطی خروسا میشم یعنی مرد میییییشن دیگ پسر نیستن🤣

اللهم صلی علی محمد وآل محمد🌷🌷🌷🌷
کار خونه خوووو

کلا نباید انجام بدی کار خونه چه ربطی به تو داره

با وجود اینکه دیسک داری هم که اصلا نباید سلامتی ات رو به خطر بندازی

من فقط و فقط بخاطر دوستم تو این سایت بیخود موندم وگرنه یه لحظه هم اینجا رو تحمل نمیکردم 😤                 بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒. من مسئول تربیت بد و فرهنگ و شعور پایین شما نیستم بنابراین با هیچ کدوم از توهین هاتون ذره ای ناراحت نمیشم اما مسلما حلال نمیکنم و اینکه زمین گرده حالا خود دانید 😊