2703
2553

سلام دوستان من تازه واردم و سوال دارم شما برای من راهکاری دارید؟ تا حالا شده اینطوری صورتتون فقیر شده باشه؟من خیلی دوست دارم صورتم روشن و تپل بشه. تو این هفته ۳ بار بخور کردم و روغن زیتون و روغن کرچک زدم و آلوورا هم قراره استفاده کنم...البته اینم بگم خواب شبانمم خیلی خوب نیست..ممنونم میشم از تجربیاتتون استفاده کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

خواب کافی مخصوصا خواب شب خیلی تاثیر داره،موز باعث میشه صورت تپل بشه حتی اونایی که رژیم هستن بخاطر اینکه صورتشون نیفته میگن موز بخورن، شب خوردنش بهتره،و اینکه در طی روز باید آب کافی بخوری،گاهی وزن پایین هم باعث لاغری و افتادگی صورت میشه من خودم  لاغر که بودم پوستم خوب نبود اما بعدن که وزنم بالاتر رفت خوب شدم،اونموقع که لاغر بودم اصلا غذا درست نمیخوردم به تغذیم اهمیت نمیدادم بدنم کمبود زیاد داشت اصلا بلد نبودم چجوری به خودم برسم تا خونه ناهار یا شام اماده نمیشد منم گشنه میموندم اما بعدن که یاد گرفتم به خورد و خوراکم برسم و خودم یاد گرفتم برای خودم هر وقت گرسنه شدم غذا درست کنم لاغریمم خوب شد

2714
۲۶ساله😊

خب پس توي سن حساس هستي كه ديگه بايد حسابي مراقبت كني از پوستت!

من خودم همه اين كارو كه ميگي ميكنم و همهههههه ميگن پوستم خيلي خوبه!

اما من برخلاف شما خواب بسيار كافي و آرام و عميق و خوبي دارم!

و واقعا وقتي خوابم كم باشه پوستم داغون ميشه

خواب کافی مخصوصا خواب شب خیلی تاثیر داره،موز باعث میشه صورت تپل بشه حتی اونایی که رژیم هستن بخاطر ای ...

خوب من هیکلم گلابیه هرچی ام چاق بشم میره تو اندام پایین و لگن ...اره باید خوابمم درست کنم😒و خوب خوراکمم بد نیست خوب میخورم

2706