1954
1959
عنوان

دوماهه اصلاح نکردم صورتمو

340 بازدید | 16 پست

خسلی کلافه ام اصن ب خودم نمیرسم همه وقتم با بچمه .اعتمادبنفسمم صفرشده

من میخوام تپلی شم ب امید خدا اگ تجربه ای برا تپل شدن داری بهم بگو دوستم😍

من اخرین بار خرداد بود😐

از ارایشگاه میترسم😟

مامان یه گل دخترم واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و دخترم سالم وسلامت بزرگ میشه من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1965

منو چی میگین 😁

من کلا اصلاح نمیکنم

خدایا مامان بشم دوباره ولی نی نی مو سالم تو بغلم بزار، خدایا درد از دست دادن خیلی سخته ، خدایا هر روز بهش فکر میکنم هر روز💚  اون موقع وقتی فهمیدیم باردار شدم اسمشو گذاشتیم عدس ، اینجور صداش میزدیم💚  خدایا برش گردون بهم عدسمو 🙏💚 اون آغوش منو میخواد.. منم بوی تنشو ...🤱🏻
1967

من هر 40 50 روز خودم میگیرم

صورتم حساسه فوری پر جوش میشه تا یک هفته

واسه همین دیر به دیر اصلاح میکنم

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...وزن شروع68.. وزن فعلی:63..وزن هدف59😍😍💪✌️
1976
مگ لیوان ت گونیم اصلاح میکنه😂

ن فقط شما اصلاح میکنین😏

خدایا مامان بشم دوباره ولی نی نی مو سالم تو بغلم بزار، خدایا درد از دست دادن خیلی سخته ، خدایا هر روز بهش فکر میکنم هر روز💚  اون موقع وقتی فهمیدیم باردار شدم اسمشو گذاشتیم عدس ، اینجور صداش میزدیم💚  خدایا برش گردون بهم عدسمو 🙏💚 اون آغوش منو میخواد.. منم بوی تنشو ...🤱🏻