2726
عنوان

از چشم بچم اشک میاد همش تورو خدا راهنمایی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 783 بازدید | 38 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برای موارد اینطوری حتما باید برید دکتر! کرونا خوب بهونه ای شده ها.میتونی بری دم مطب نوبت بزنی نوبتت ...

عزیزم من کلا میترسم از خونه برم بیرون اونم توی تهران که خیلی آلوده هست دیگه مطب پزشک هم که میترسم ویروسی چیزی باشه 

2728

من هم دختر اولم هم رونا این جوری بودن مجرای اشکش بستس وای خیلی باید مراقب چشماش باشی چون خیلی حساس من دختر  بزرگم۱۴سالشه امسال۳بار چشمش عفونت کرد برو دارو خانه بهت یه شو بده چشم میده پلکشو با اون بشورید چشمش تمیز بمونه بعدا اگه  چشمش درد میکرد یا حالا خارش داشت ببر دکتر 

سه تا دختر دارم  لیدا  یسنا  یلدا                      یلدا کوچولو شب یلدا به دنیا میاد   

ببین عزیزم دخترمنم همسن دخترتوبوددیدم ازیه چشمش اشک میادفکرکردم سرماخورده بردمش دکتر.دکترگفت سرمانخورده مجرای اشک چشمش بستست بهم گفت گوشه چشمشوکه کناربینی هست روزی چندبارمالشش بده اگه کم باشه مجراش بازمیشه گفت تاچندروزادامه بده اگه مجرای اشکش بازنشه بایدجراحی بشه.که خداروشکریکروزه مجراش بازشددخترمن.دکترگفت بیشتردختربچه هااینجورین.البته اگ فقط اشک میادوعفونتی چیزی نداره

من هم دختر اولم هم رونا این جوری بودن مجرای اشکش بستس وای خیلی باید مراقب چشماش باشی چون خیلی حساس م ...

شوینده

سه تا دختر دارم  لیدا  یسنا  یلدا                      یلدا کوچولو شب یلدا به دنیا میاد   
2706