1954
1955

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1965

نمیدونم اگه سرمانخورده چرامیاداخه یه مطب ببر که مریض کمه. 

درباره اسم کاربریم :هرچی میذاشتم قبول نمی‌کرد گفتم یه هوو بزارم ببینم قبول میکنه 🤔درکمال ناباوری قبول کرد☹️☹️گفتم چیکارکنم ازحالت هوووی دربیاد دست به دامن کُره ای هاشدم دیدم یکی هست اسمش هوووه 🤣🤣عکسشوگذاشتم دیگه😝😜😜

گلم سرش یخ کرده شبا موقع خاب یه کلاه تریکو بذار سرش شایدم موقع حمام یخ کرده 

خدا یا تو همه جا مردونگی کردی و هوامو داشتی حالا هم تنهام نذار 🙏🙏همه وقتی بچه هاشون مریض میشن زنگ میزنن خواهر مادر پدر و کمک میخان ولی من هیچکس را ندارم همش اومدم در خونت گفتم بیا کمک تو هم با مرام همیشه سر وقت رسیدی و حال بچه هام را خوب کردی 🌷🌷ولی این سری قضیه جدی تره خیلی میترسم بیا کمک با معرفت 🙏🙏دوستای گلم اگه کسی این متن رو خوند یه صلوات واسه دخترم بفرسته خدا محافظ سلامتی خودتون وعزیزانتون باشه 
1967
دو هفته ای هست اینطوری شده یبار با چای شستم بهتر شد ولی دوباره اشک میاد همراه با قی 

قطره باکتی ماید عالیه

👈کرونا خوردمون😐😯😖😖😭😭😭عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ(شوشو😷آخایی😠آقایی😱کراش😷تودلی و کنجد🙊آز😤سِز😸اقدام😺😯تامام😖پِری😷عجقم😷عجیجم😢اسی😜پشمام😖کیوت😡باکِل😡😐پیک😷فندق😞رل💀به من چه؛به توچه😐اِستا)
دو هفته ای هست اینطوری شده یبار با چای شستم بهتر شد ولی دوباره اشک میاد همراه با قی 

اگر قی داره، واسه بستگی مجرا نباید باشه، یا عفونت کرده یا سرما خورده.

ولی دو هفته سرما خوردگی زیاده.

بری بهت پماد استریل چشمی میده.

1974
برای چی هست شما هم اینطوری بود بچتون؟

اره عزیزم نوزادم بود واسش استفاده کردم

قطره اس

میخوای از داروخونه هم بپرس

👈کرونا خوردمون😐😯😖😖😭😭😭عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ(شوشو😷آخایی😠آقایی😱کراش😷تودلی و کنجد🙊آز😤سِز😸اقدام😺😯تامام😖پِری😷عجقم😷عجیجم😢اسی😜پشمام😖کیوت😡باکِل😡😐پیک😷فندق😞رل💀به من چه؛به توچه😐اِستا)
برای موارد اینطوری حتما باید برید دکتر! کرونا خوب بهونه ای شده ها.میتونی بری دم مطب نوبت بزنی نوبتت ...

عزیزم من کلا میترسم از خونه برم بیرون اونم توی تهران که خیلی آلوده هست دیگه مطب پزشک هم که میترسم ویروسی چیزی باشه 

1718