1874
1955

من کرونا بگیره

خدایاااا،توکل ب خودت ! نه به بنده های بی خودت😒     خدایا کمکم کن تا تاریخ ۱۳۹۹/۹/۹سرکاربرم.همیشه پشتم بودی اینبارم کمکم کن🙏

ار ممکنه

من صیادمو تو ماهی🐚  نگران گناه های خودت باش،کسی ازت در مورد گناه های من بازخواست نمیکنع...بقول بابام ی نع دور هزار تا اره میگردع🤍.    شما میگین تو ی چی دیگع ای ،ما شمالیا میگیم اگ صد تا یار بَیرم وِلا تو مِ چِش سویی:)......  به بعضیا باید حالی کنی : وقتی بهت روی خوش نشون میدم به این معنیه که من انسانم و فکر میکنم تو هم انسانی، نه اینکه من ساده ام ، بیا سوارم شو...🤨واینکع دیگران راجبم چی فک میکنن خارج از محدودع توجهاتمعاز ریاضی متنفرم اما عاشق شمردن پولم👌🏻

وای سوال منم هست 

خدایا کمکم کن هیچکسی جز خودت ندارم دوستای مهربونم اگه خواستید برام صلوات بفرستید انشالله همهگی حاجت روا بشید یاحسین جانم یا حضرت محمد دامن منتظرها با اولاد صالح سبز باشه یاحسین جانم درگیر عدد شش شدم اقاجان ای به قوربان شش ماه زهرا من به قربان شش ماهت حسین جانم کشتی نجات ممنونم من و به الله وصل کردی اقاجان 

انجام کلیه خدمات قالیشویی، با سرویس دهی در کلیه نقاط تهران.

قیمت های شفاف، شستشوی اسلامی، لکه گیری، رفوگری و....

نه  منم همین استرسو داشتم پرسیدم دکتر گفت غیر ممکنه . تا یه ماه آنتی بادی دارین

به داشته ها،  موقعیت ها و آدم های خوب زندگی ام فکر میکنم .‌به هر چیزی که دنیای من را زیبا و حالم را خوب میکند و میخندم . به روی تمام روزهای خوبی که در راهند و آرزوهای قشنگم که برآورده خواهند شد ...
1965
باید ببینی آنتی بادی تو بدنش تشکسل شده یا نه اگر تستنداده ۵۰درصد ممکنه بگیره دوباره شما علایمت چیه ...

همه چی علاییم همه چی

خدایاااا،توکل ب خودت ! نه به بنده های بی خودت😒     خدایا کمکم کن تا تاریخ ۱۳۹۹/۹/۹سرکاربرم.همیشه پشتم بودی اینبارم کمکم کن🙏
واقعا؟ روز چندمی؟

ده. مردمو زنده شدم ها .خیلی سخته خیلیییییییییی.اصلا ی دقیقه ام خوب نیستی

منم روز دهمم

فقط بویایی ندارم همین

از این حالت قرنطینه بودن خسته شدم

این سومین کاربریمه...😄همون نینا جون هستم..ninaaajoon

منم روز ده هستم خلط پشت حلق دارم واسه من مثل انفولتنزا بود  تو تست حلق گرفتی

خدایا کمکم کن هیچکسی جز خودت ندارم دوستای مهربونم اگه خواستید برام صلوات بفرستید انشالله همهگی حاجت روا بشید یاحسین جانم یا حضرت محمد دامن منتظرها با اولاد صالح سبز باشه یاحسین جانم درگیر عدد شش شدم اقاجان ای به قوربان شش ماه زهرا من به قربان شش ماهت حسین جانم کشتی نجات ممنونم من و به الله وصل کردی اقاجان 
1967

میفهممت حالا من همش استرسم داستم

باید فقط به ❤خدا❤ پیله کرد چون فقط با ❤خدا❤میتوان پروانه شد خدایا من سمت تو برگشتم از گذشته ام تو هم سمت من برگرد😔
منم روز ده هستم خلط پشت حلق دارم واسه من مثل انفولتنزا بود  تو تست حلق گرفتی

نه ولی کاملا کرونام قفسه های سینه ام درد میکنه ولی سرفه ندارم میترسم

نه ولی کاملا کرونام قفسه های سینه ام درد میکنه ولی سرفه ندارم میترسم

خب برو سی تی ریه بده اسنرس که بدتره

1976
میفهممت حالا من همش استرسم داستم

تو چرا؟

تو چرا؟

کرونا گرفته بودیم خونوادم بستزی بودن منم حالم بد بود استرس اونا هم کشته بود منو

باید فقط به ❤خدا❤ پیله کرد چون فقط با ❤خدا❤میتوان پروانه شد خدایا من سمت تو برگشتم از گذشته ام تو هم سمت من برگرد😔