2726
عنوان

کمک درباره رفلاکس معده

590 بازدید | 11 پست

سلام دوستای خوبم.من دو ماهه دچار نفخ و گیر کردن چیزی در گلو شدم که با مصرف دارو خوب شدم .الان نزدیک یه ماهه هر چی میخورم سر دلم میسوزه بعضی وقتا تا بالاتر تو حنجرم میاد.ته حلقم ترشه و زبونم سفید شده.دکتر صبح یه اس امپرازول، آخرشب یه فاموتیدین و یه قرص تری فلوئوپرازین و روزی دو تا کلردیازپوکساید داده.کلافم همش غذای آبپز و کبابی میخورم .هر تجربه ای دارین کمکم کنین.چقد طول میکشه علایم فروکش کنه؟

تکرار همه چیز در این دنیا ملال آور است.امایاد تو مانند نفس تضمین زندگیست..

عزیزم منم این مشکل رو دارم تنها و بهترین دواش به هست بگیر بخور عالیه

I'm sick of mother fuckers try to tell me how to live...t.  وظیفه ی من و اسلحه ام اینه که مغز هنر بی مغز رو هدشات کنم  ♀️=♂️.اگه دوست داشتی پیج اینستامو فالو کن ❤️my_.ielts_journey💙

وای من که به حد مرگ میرسم روم هیچی جواب نمیده یه چیز بخورم بهم نسازه ببخشید تا چند ساعت پشت  سر هم اسید میارم بالا میمیرمو و  زنده میشم 

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم منم این مشکل رو دارم تنها و بهترین دواش به هست بگیر بخور عالیه

عزیز دلم به رو چجوری بخورم؟درمان میکنه ؟

2728
عزیز دلم به رو چجوری بخورم؟درمان میکنه ؟

من همیشه ریفلاکس دارم از نوزادی! هیچی به میتونی بذاری تو اب یکم بمونه نرم بشه بخوری

I'm sick of mother fuckers try to tell me how to live...t.  وظیفه ی من و اسلحه ام اینه که مغز هنر بی مغز رو هدشات کنم  ♀️=♂️.اگه دوست داشتی پیج اینستامو فالو کن ❤️my_.ielts_journey💙
وای من که به حد مرگ میرسم روم هیچی جواب نمیده یه چیز بخورم بهم نسازه ببخشید تا چند ساعت پشت  سر ...

یعنی درمان نمیشم؟پس چه غلطی کنم

یعنی درمان نمیشم؟پس چه غلطی کنم

من که پیش بهترین دکترا رفتم نشدم دیگه نمیدونم چیکار کنم 

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
من که پیش بهترین دکترا رفتم نشدم دیگه نمیدونم چیکار کنم 

به من گفت رفلکست عصبیه و بخاطر مصرف قرص ال دی بدتر شده

شبا که میخوابی سرت بالاتر از تنت باشه..تا چهار ساعت قبل خوا غذاتو بخور چون نباید بلافاصله بخوری بخوا ...

اولش پنتو پرازول داد نفخمو خوب کرد اما واسه رفلاکس اس امپرازول داده.دلم میخاد یکی بگه یه ماه دیگه خوبی.

به من گفت رفلکست عصبیه و بخاطر مصرف قرص ال دی بدتر شده

منم یا عصبی میشم بالا میارم یا اینکه یه چیز بهم نسازه