2726
عنوان

چه نقشه هایی برا یلدا دارین خانومای کدبانو؟😍😋

| مشاهده متن کامل بحث + 656 بازدید | 65 پست
مرسییی گلم 

، 💓

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همه همینیم. خودمون روحیه بدیم ب زندگیمون من و همسرمم از ابان سال قبل نرفتیم شهرامون. چ میشه کرد

آره درسته.

توکل بر خدا.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️
2728
هیچی یا یه دعوای اساسی داریم سر نرفتن خونه مادر شوهر یا میریم اونجا ومن فقط حرص میخورم که گزینه دومی ...

نرین خطرناکه

بزار هی دعوا کنه ولش کن تو تدارک ببین 

اونم نمیره و چیزی نمیگه

شما باهم خوش باشین تا یاد اونام کم بشه

تماس تصویری میگیریم با خانواده ها دیگه چاره ای نیست

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️
اگه پول باشه   ی ژله هندوانه ای درست میکنم همین  چندتا گردو بادوم هم میشکنم با پسرم و شوهر ...

امیدوارم قرنطینه تموم شه بریم خونه بابام اینا

بخدا حاضرم هیچی نباشه ولی تنها نباشم

خدایا شکرت، معجزه ات تمام زندگی منه 🌹🌹🌹

چندمه؟

برای خودم و زندگیم دعاهای خوب کنین که منو و شوهرم طلاق نگیریم و خوشبخت بشیم ان شاءالله 😔🙏🏻 دعا برای مادرم سر به راهیش و عاقل بشه 😔 خواهر خوشبخت بشه، 😔کم اوردم  از طرف شوهرم خیانتش هیز بودنش ،خیلی محتاجم به دعاهای قشنگتون😘ایشالله برای خوشبختیم دعا کردی صد برابر خوبش بهت برگرده آمین..کاربری چهارمهههه🥴😪🤦🏻‍♀️
2706