2733
2734
عنوان

خیلی دلنگرانشم امروز

130 بازدید | 6 پست

من ۲۳ سالمه خیلی ازار دیدم این چند سال اخیر زندگیم خیلی تنهایی کشیدم ضربه عاطفی تا دلتون بخاد خوردم همش تلاش میکردم یه رابطه عاطفی قشنگ بسازم یه عشق بزرگ تو زندگیم تجربه کنم ولی هی به دربسته خوردم هی به پست نامردها خوردم گذشت سخت بود ولی گذشت حالا خدا روکرده بهم یکی رو اورده تو زندگیم که واقعا دلم کنارش خوشه که همه چی خوب داره پیش میره ،من یه دختر خواهر دارم که ۳سال ازمن بزرگتره باخواهرم یکساله قهریم دختر خواهرم خیلی زیبا نیست همیشه بامن مقایسه شده واین باعث ازار هم اون هم من وهم خواهرم بوده خواهرم بخاطر این موضوع ازم هیچوقت خوشش نمیومد دوسم داشت ها ولی همیشه میخاست بگه من بی ادب وبی حیام ولی من دوسشون دارم خیلی زیاد،نگرانم که خبر ازدواج منو بشنون ودلشون بشکنه  از دعاهاتون چند روز پیش نتیجه دیدم درحد معجزه حالا میخام برا ازدواج دختر خواهرم وهمه دخترای مجرد که دلشون یه عشق وزندگی قشنگ میخاد دعوا کنید نمیخام دلشون ازار ببینه نمیخام  

اسی واسم دعا کن به کسی که میخوام برسم خیلی غصه دارم

میشه لطفا واسه مشکلات و حاجاتم یه صلوات بفرستی شاید اون لحظه به خاطر دل مهربون تو خدا نظری بهم کنه❤گویند سنگ،لعل شود در مقام صبر/اری شود لیک به خون جگر شود...‌ 💜🦋/ الهم عجل ولیک الفرج🌻🌎/ #جانفدا...💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی واسم دعا کن به کسی که میخوام برسم خیلی غصه دارم

انشالله میرسی عزیزم ولی اگهیه وقتی  نرسیدی غصه نخور خیلی، حالا که تو این مرحله از زندگیمم ازته قلبم میگم هر نشدنی هر دلشکسته شدنی حکمتی داره ومطمعن باش خدا بهترین فرد رو برات درنظر داره 

2728
انشالله میرسی عزیزم ولی اگهیه وقتی  نرسیدی غصه نخور خیلی، حالا که تو این مرحله از زندگیمم ازته ...

بحث اینا نیس گلم اگه نشد دیگه دور ازدواج و خط میکشم‌ حوصلم به رابطه نمیکشه

میشه لطفا واسه مشکلات و حاجاتم یه صلوات بفرستی شاید اون لحظه به خاطر دل مهربون تو خدا نظری بهم کنه❤گویند سنگ،لعل شود در مقام صبر/اری شود لیک به خون جگر شود...‌ 💜🦋/ الهم عجل ولیک الفرج🌻🌎/ #جانفدا...💛
انشالله هرچی خیره پیش بیاد