2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

افسردگی گرفتم همش تو خودمم به همه چی بدبینم

برای خودم و زندگیم دعاهای خوب کنین که منو و شوهرم طلاق نگیریم و خوشبخت بشیم ان شاءالله 😔🙏🏻 دعا برای مادرم سر به راهیش و عاقل بشه 😔 خواهر خوشبخت بشه، 😔کم اوردم  از طرف شوهرم خیانتش هیز بودنش ،خیلی محتاجم به دعاهای قشنگتون😘ایشالله برای خوشبختیم دعا کردی صد برابر خوبش بهت برگرده آمین..کاربری چهارمهههه🥴😪🤦🏻‍♀️
2728
اخه اگ همش جلو چشمشون باشه سخته؟؟

همش که نیس عین یه خاطره تلخ

آقا شهریار خوش آمدی به زندگیمو شدی شهریار قلبم یه دنیا دوست دارم به همین سادگی و خوشگلی عزیزترینم انشالله همیشه سالم باشی جنتلمنم 
الهی چ بد

برام دعا کن خستم

برای خودم و زندگیم دعاهای خوب کنین که منو و شوهرم طلاق نگیریم و خوشبخت بشیم ان شاءالله 😔🙏🏻 دعا برای مادرم سر به راهیش و عاقل بشه 😔 خواهر خوشبخت بشه، 😔کم اوردم  از طرف شوهرم خیانتش هیز بودنش ،خیلی محتاجم به دعاهای قشنگتون😘ایشالله برای خوشبختیم دعا کردی صد برابر خوبش بهت برگرده آمین..کاربری چهارمهههه🥴😪🤦🏻‍♀️

طلاق یه موقعهایی خیلی سخت تر از اونیه که فکرشو بکنی. 

وابستگی عاطفیمونو کم کردیم. خودمونو دوست داریم.   تازه بهترهم شد. 

ساعت ۹ گذاشتمش دم در اشغالی ببرتش. از دلم بیرون انداختمش

عزیزم فک کنم واس همه اینجور نباشه البته من مجردم

خوب شما درک نمی کنی 

یه خانم وقتی ازدواج کردو و بچه دار شده و قبول کرده که تو این زندگی با این شرایط لمونه خوب بایدددد کنار بیاد 

آقا شهریار خوش آمدی به زندگیمو شدی شهریار قلبم یه دنیا دوست دارم به همین سادگی و خوشگلی عزیزترینم انشالله همیشه سالم باشی جنتلمنم 
2706