2726
عنوان

یه معتاده خیلی جفنگ میگف ، یعنی اینقد مواد مغزشو

| مشاهده متن کامل بحث + 349 بازدید | 26 پست
نه بابا مام با کامیون گلامونو اب میدیم😂😂😂😂😂😂😂👌🏻

ساقیتون یکیه احتمالا😐😂

( لینک داستان زندگیم ) اول از همه بگم جواب سوال پر تکرارتون رو! من مشاور نیستم ولی وقتی با کسی حرف میزنم که منو نمیشناسه اولین سوالش اینه که شما مشاوری؟!😜😁 ولی بر اساس مطالعات و تجربیاتم اگه بتونم کسی رو راهنمایی کنم حتما اینکارو میکنم و خوشحالم میشم👌🏻❤ اگر با هر نظر یا تاپیک من حال دلتون بهتر شد یا به نتیجه ای رسیدین برای عاقبت بخیریمون و اینکه زودتر به هم برسیم دعا کنید🙏🏻💚اگه بعد هر لبخندی خداروشکر نکردی! حق نداری بعد هر اشکی گله مندش باشی🙂🙃خدای قشنگ و مهربونم شکرت برای همه داشته ها و نداشته هام❤🤩😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه باباااا😂😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣💙

😂😂❤

( لینک داستان زندگیم ) اول از همه بگم جواب سوال پر تکرارتون رو! من مشاور نیستم ولی وقتی با کسی حرف میزنم که منو نمیشناسه اولین سوالش اینه که شما مشاوری؟!😜😁 ولی بر اساس مطالعات و تجربیاتم اگه بتونم کسی رو راهنمایی کنم حتما اینکارو میکنم و خوشحالم میشم👌🏻❤ اگر با هر نظر یا تاپیک من حال دلتون بهتر شد یا به نتیجه ای رسیدین برای عاقبت بخیریمون و اینکه زودتر به هم برسیم دعا کنید🙏🏻💚اگه بعد هر لبخندی خداروشکر نکردی! حق نداری بعد هر اشکی گله مندش باشی🙂🙃خدای قشنگ و مهربونم شکرت برای همه داشته ها و نداشته هام❤🤩😘
2728
اطلاع دادین پلیس؟

نه. چون خودش خودشو ازمون پنهون کرده. چن سال پیش ردشو تو یکی ازشهرای اطراف زدیم هرچی بابا وداداشم رفتن دنبالش خودشو نشون نداد. دوستای معتادش گفتن همین دوروبره😪

خیلی دیر فهمیدم چقد اشتباه  کردم😔
نه. چون خودش خودشو ازمون پنهون کرده. چن سال پیش ردشو تو یکی ازشهرای اطراف زدیم هرچی بابا وداداشم رفت ...

انشاالله پیدا بشه و حالش خوب بشه حیف جوونا واقعا

خداوندا پناهم باش.
نه. چون خودش خودشو ازمون پنهون کرده. چن سال پیش ردشو تو یکی ازشهرای اطراف زدیم هرچی بابا وداداشم رفت ...

ببین به ۱۳۷که پلیس مواد مخدر زنگ بزن میان میبرنش

سالها دل طلب جام‌جم از ما میکرد وان چه خود داشت ز بیگانه تمنا میکرد🌱                                                                        الهی برسد از جانب خدا : مصلحت هایی که آرزویت بود 💚

یه همسایه معتاد داشتیم از شب تا نزدیکیا صبح داشت پارکینگ می شست پسره    شوهرم بهش گفت مهدی جان چیکار میکنی بسه دیگه   میگفت من از سازمان آب اومدم اینجا باید مشکلش حل بشه 🤣🤣🤣🤣بعد شوهرم بهش گفت حالا یه خورده استراحت کن فردا بقیش رو انجام بده    میگفت نه مردم گناه دارن من باید مشکلات رو حل کنم 😅😅😅😅😅😅