2703
2553
عنوان

ما ازشب عروسی خانواده شوهروندیدیم...قطع رابطه کامل

| مشاهده متن کامل بحث + 3176 بازدید | 90 پست
خونواده ای که پرس بچشونو نکنن چی؟اونا بی رحم نیستن؟یه مادر چزور میتونه از جیگر گوشش بگذره؟ لطفا جوا ...

ببخشید به جای ایشون من جواب میدم ولی پدر و مادر به اندازه کافی زحمت شونو کشیدن . توی این سن و سالا وظیفه بچه هاست بیشتر سراغ بگیرن  زنگ بزنن . ولی شایدم یه موقع عروس یه کارایی میکنه یا حساسیت های ایجاد میکنه خانواده شوهر جرات نمیکنن زنگ بزنن به خونه پسرشون

به داشته ها،  موقعیت ها و آدم های خوب زندگی ام فکر میکنم .‌به هر چیزی که دنیای من را زیبا و حالم را خوب میکند و میخندم . به روی تمام روزهای خوبی که در راهند و آرزوهای قشنگم که برآورده خواهند شد ...

دلایل زیادی داره که قطع رابطه رو ترجیح میدن مثل : دخالت کردن , تبعیض , منفعت طلبی , وابستگیِ بی مورد , خرج تراشی های تموم نشدنی , جبران کمبود های دیگران , حسادت , تهمت , خبر چینی و خیلی موارد دیگه , من کلیاتش رو گفتم !

مامان خانم مهندس و آقای دکتر هستم.عاشق خدا,طبیعت,موسیقی,شعر و ادبیات ام  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اینجوری خوبه که شوهر بره ولی خب مگه چند سال دیگه زنده ایم میشه یه کم کوتاه بیایم .از مادرشوهر من بدت ...

خب مثلا مادرشوهر من دوست نداره بریم خونش

همه جا میگه من از عروس پذیرایی کنم؟؟؟😱😱😱

فقط دوست داره فامیلاش برن. مثل پروانه دورشون میچرخه و پذیرایی میکنه

فقط 24 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه ها خونوادا شوهر من بدجور دلمو سوزوندن نمیتونم ببخشمشون چیکار کنم میترسم خدا ازم ناراضی باشه ولی ...

تونیکی می کن ودردجله انداز،که ایزددربیابانت دهدباز

به نظرم بگذرتاجایی که میتونی بخاطراول خدا وبعددل شوهرت واگرسخته برات حداقل جلوشوهرت نگیر

2720
خونواده ای که پرس بچشونو نکنن چی؟اونا بی رحم نیستن؟یه مادر چزور میتونه از جیگر گوشش بگذره؟ لطفا جوا ...

دقیقامادرشوهرمنم همینطوره سرهیچا سرهیچیا فقط سرحسادت رسیدگی شوهرم ب بچه مریض ۵ساله شوهرموحتی گذاشتن کنار.نرپدرش ن مادرش ن خواهرش میان .واقعا این مادره .بازشوهرمن همش جویای حالشونه. محبت داره بهشون اوناااا...

مامان دوتادخترگل
مادرشوهرمنم حتی ی کلمه توهین نکرد فقط باکاراش منم دوسال جنگیدم تاشوهرم یکمم فهمید.دوسال که میگم یعنی ...

من ۱۰ ساله تو یه ساختمونم 😢

حتی موقع خاستگاری مادرشوهرم به مامانم گفت ما فقط خوشی بچه ها رو میخوایم اگه دوست نداشتن میتونن خونه رو بدن اجاره برن جایی که خوشن 

ولی دقیقا از روز بعد عروسی منت خونه رو میزاره تو سر من و میگه اگه برین دیگه حق برگشتم ندارین 

نابْ باش اَدْا رُ کِ هَمِه بَلَدن👑یه صلوات مهمونم کنید 🙏🙏
چون طبق معمول خانم های ایرانی تو فضا سر میکنن اخه اون بچه زیر دست همین پدر مادر تو همین خانواده ...

واقعا خیلی سادست

همسر برای شوهر همه چیزه تاج سرشه عشقشه شاید رفتارهای غلط خانوادگی داشته باشه ولی نه برای همسرش

ولی برای خانوادش من چه جذابیت و عشقی دارم؟؟؟😂😂😂خار چشمم

فقط 24 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2714
حتما دیگه . حالا ببینیم اینده خودشون چجور مادرشوهری میشن . فکر کن پسر ادم قطع رابطه کنه😐😐😐😐 بخدا ...

عزیزم اگه شما پدر شوهرت بهت بگه بلانسبت بچتو از تو خیابون باردار شدی( در صورتی که تو ناموسشی)

مادرشوهرت به شوهرت بگه برو مادر زنتو فلان کن

زن سیاسوخته افریقاییت و خیلی حرفای زشت و زننده ی دیگه که من شرمم میشه از بازگو کردنش  که منجر بشه به سقط بچه ای که دو سال با دوا و درمون منتظرش بودی بخاطر فشار عصبی بازم این حرفو میزنید؟؟؟

نهه بخدا که نمیگید چون تجربش نکردید و انشاءالله هیچوقت دیگه به گوشتون هم نخوره چه برسه به تجربه

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
جالبه همین بچه سر سفره همون پدر و مادر بزرگ شده 

چه حرف هامی زنید

مثلا بچه ای که پدرش مادرشوکتک میزده 

معتادبوده مدام کتکشون میزده تاسرحدمرگ 

یعنی پسرشونم بایداینطورباشه؟

یاپسره خوبه پدرمادرش حتماپیغمبرن؟

نه گلم

روان شناس بهش گفته ارتباط وقطع کن

🍦
ببخشید به جای ایشون من جواب میدم ولی پدر و مادر به اندازه کافی زحمت شونو کشیدن . توی این سن و سالا و ...

عزیزم پست قبلم بخون 

همه خونواده ها مثل هم نیستن 

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
تونیکی می کن ودردجله انداز،که ایزددربیابانت دهدباز به نظرم بگذرتاجایی که میتونی بخاطراول خدا وبعددل ...

من جلو همسرمو نمیگیرم چندین بار هم گفتم برو حتی خودمم باهات میام

اما بهم میگه تو خونوادمو نمیشناسی دلم میسوزه که اینقدر ساده ای

بی رحم هستن بله وهرکسی بخاطراعمال ورفتارخودش قَضاوت میشه

بدبودن دیگری دلیل بدبودن مانیست وبد وخوب بایدباهم تفاوتی داشته باشن

من خودم بیش ازحدضربه خوردم ازخانواده شوهر ولی میدونم اگه خوبی کنم اگه اوناندونن وقدرندونن خدامی بینه ویه روزی خوبی من به من برمیگرده 

خب مثلا مادرشوهر من دوست نداره بریم خونش همه جا میگه من از عروس پذیرایی کنم؟؟؟😱😱😱 فقط دوست د ...

مادرشوهر منم وقتی میریم تو هم میره البته با شوهرم کاری نداره برا من اینجوریه حتی یه بار پدرشوهرم گفت برو براشون گلابی بیار بخورن مادرشوهرم گفت نه سفته دندون درد میگیرن .به سختی پذیرایی میکنه 😂ولی پدرشوهرم بد نیست . خواهرشوهرامو بگم خیلی بی فرهنگن نه سلام میکنن نه جواب سلام میدن . ولی یه برادرشوهر دارم خیلییییی با شخصیته هیچوقت بی احترامی نمیکنه 

2706