2726
عنوان

ما ازشب عروسی خانواده شوهروندیدیم...قطع رابطه کامل

| مشاهده متن کامل بحث + 3177 بازدید | 90 پست

این نهایت بی رحمی بچه رومیرسونه که نه سال به دیدن خانواده خودش نره حتی ده دقیقه!

بچه چه پسروچه دختروقت اختلاف حتی اگه همسرش نمیخوادبیادخودش بایداحوال خانواده اشوبپرسه وبره ،انقدربراش زحمت کشیدن که حداقل دربزرگسالی یه احوال پرسی ازشون بشه!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقدر زشته از قطع رابطه خوشحالین زنای گُنده .شوهراتون چقدر بی احساسن که مادرشونو کنار گذاشتن

شوهرامون که میرن😜

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728

باور کنید دوستان مادرشوهرم اصلا لنگه نداره 

انقد که با سیاست کاراش رو پیش میبره منم فقط حرص میخورم به همسرمم که میگم ناراحت میشه و سریع گارد میگیره 😪

نابْ باش اَدْا رُ کِ هَمِه بَلَدن👑یه صلوات مهمونم کنید 🙏🙏

وای نه

من از  قطع ارتباط با فامیل و خانواده همسر ناراحت میشم

حتی نمیتونم بهش فکر کنم

الان از اسفند تا الان رفت و آمد و مهمونی هامون تعطیل شده دلتنگشون هستم 

واقعا دلم برای خونه مادرشوهر تنگ شده 

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
این نهایت بی رحمی بچه رومیرسونه که نه سال به دیدن خانواده خودش نره حتی ده دقیقه! بچه چه پسروچه دختر ...

خونواده ای که پرس بچشونو نکنن چی؟اونا بی رحم نیستن؟یه مادر چزور میتونه از جیگر گوشش بگذره؟

لطفا جوابمو بده عزیزم

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
باور کنید دوستان مادرشوهرم اصلا لنگه نداره  انقد که با سیاست کاراش رو پیش میبره منم فقط حرص می ...

مادرشوهرمنم حتی ی کلمه توهین نکرد فقط باکاراش منم دوسال جنگیدم تاشوهرم یکمم فهمید.دوسال که میگم یعنی هرهفته یا 

مامان دوتادخترگل
حتما دیگه . حالا ببینیم اینده خودشون چجور مادرشوهری میشن . فکر کن پسر ادم قطع رابطه کنه😐😐😐😐 بخدا ...

همسرت چطور آدمیه 

تعادل رو برقرار میکنم 

همین طور که احترام میزاره برای مادرش برای شما چی ؟ 

منم خدایی راضی به قطع رابطه نیستم پست قبلم رو بخون کلا همسرم سمت خونوادشه 🙁

نابْ باش اَدْا رُ کِ هَمِه بَلَدن👑یه صلوات مهمونم کنید 🙏🙏
چرا توی نی نی سایت همه شوهراشون فوق العادن ولی خانواده شوهرشون نه؟

چون طبق معمول خانم های ایرانی تو فضا سر میکنن

اخه اون بچه زیر دست همین پدر مادر تو همین خانواده بزرگ شد، چه جوری تافته ی جدا بافته شد؟. اصلا امکان نداره همچین چیزی

2706