2703
2553

بعد ی هفته الان حوصلم سر رفته بود رفتم اینستا 

بععععد 😤یکم که چرخیدم تو یه پستی قسمت کامنتا دیدم یه آقایی چن بار کامنت گذاشته که 

( من ی سفر کاری تو فرانسه برام جور شده میخوام برم اول میخوام از دس این زنم نجات پیدا کنم 

یجوری بشه که دست از سر من بر داره 

اگه یه پسر خوشتیپ و خوشگل هست بیاد زن منو تحریک کنه و باهاش س ک س کنه و ازش فیلم بگیره تا من تو دادگاه نشون بدم و مهریه رو بپیچونم و بتونم راحت شم و برم 

هر کسی بتونه برا من اینکارو بکنه  ۱ دهم مهریه رو بهش میدم با وکیلمم صحبت کردم گفته اینجوری میشه 

فقط هر کسی میتونه برام اینکارو بکنه بهم میام بده چون چن ماه بیشتر وقت ندارم و باید کارامو بکنم خانمم چادریه و اهل قم  ) 

دقیقا چن بار با همین مضمون کامنت گذاشته بود خیییییلی حالم بد شد خیییییلی نتونستم طاقت بیارم ریپلایش کردم و گفتم خیلی پست و بی غیرتی و .....

ولی خیلی ترسیدم چه دورو زمونه ای شده 

خدا لعنتشون کنه که آدمو از ازدواج میترسونن 😑

حالا واقعا مگه میشه که با ی فیلم از قبل برنامه ریزی شده از زن بتونن زنو بدون مهریه طلاق بدن ؟ اگه وکیل هست یه توضیحی بده ..؟ 

حالا نگیم زنه پا نده ولییییی حالا خداااااای نکرده زنه گول خورد یا هر چی 

الهی به سر هیچ کس نیاد 😳

از این مردای پست زیادن

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

مردک‌‌بی شخصیت انشالله پاش به هواپیما نرسه سقط شه خاک برسر 

میشه لطفا واسه مشکلات و حاجاتم یه صلوات بفرستی شاید اون لحظه به خاطر دل مهربون تو خدا نظری بهم کنه❤گویند سنگ،لعل شود در مقام صبر/اری شود لیک به خون جگر شود...‌ 💜🦋/ الهم عجل ولیک الفرج🌻🌎/ #جانفدا...💛

پس فترتتتتتتتتتتتتتتت خدا لعنتش کنه 

خااااااک بر سر همچین مرداااایی خااااااک

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
2714
پس فترتتتتتتتتتتتتتتت خدا لعنتش کنه  خااااااک بر سر همچین مرداااایی خااااااک

پست فطرت😁

املا 19

لمس کردن، اولین راه ارتباطی ماست. ایمنی، امنیت، آرامش. همه در نوازش ملایمِ یه انگشت خلاصه میشه. یا تماس لب‌ها روی نرمی گونه، وقتی خوشحالیم بینمون ارتباط برقرار میکنه. وقتی ترسیدیم بهمون جرأت میده. وقت شور و اشتیاق و عشق هیجان زدمون میکنه.نیاز داریم کسی که دوستش داریم همچین لمسی رو بهمون بده. به همون اندازه‌ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم. من هیچ وقت اهمیت لمس کردنُ نفهمیده بودم. لمس کردن او. تا وقتی دیگه نداشتمش. پس اگه داری این امضارومیخونی و تواناییشو داری، اون پسرو لمس کن، اون دخترو لمس کن. زندگی کوتاه‌تر از اونیه که بخوای حتی 1 ثانیه‌اشم از دست بدی.(دیالوگ فیلم 5 فوت فاصله👌)
2706