2726
عنوان

یه معتاد نشسته بود تو کوچمون مواد کشیدن

| مشاهده متن کامل بحث + 382 بازدید | 34 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رو حرف معتاد حساب باز نکن ‌‌‌..

اون الان میکشه شارژ میشه همه چی یادش میره😂

🐻صعود به گروه نارنجییی🐻  تاپیک بامداد خمار.. تاریخ شروع کم کردن وزن (۱۳۹۹/۸/۱۰) که۹۵کیلوهستممم وزن این هفته ۸۴/۵۰۰  وزن هدف ۷۰کیلو  قد۱۶۷🤹‍♀️
2728
حالا گفته آدم هامو میارم دوتا دختر دارم میترسم دشمن تراشی شده باشه نصف شب بیان سراغمون

نه بابا نترس معتادا زر زیاد میزنن اصلا نترس هیچکار نمیتونه بکنه کدوم محله هستین مگه

زنگ‌ زدم ۱۱۰گفتش که تا وقتی دعوایی نشده نمیایم گفتم که تهدید کرده  دخترم سه سالشه از ترس خودش ...

عزیزم فقططططط مواظب باش دخترت بابت این دعواها و عربده کشی ها لکنت زبون نگیره.تو سن حساسیه؛مراقب باش دوستم.

اخه ادم با معتادجماعت درمیفته؟ 

واکنش من به تاپیکا : " گل زده بودن ، حالت طبیعی نداشتن"😳☻... ❤❤But you'll never be alone..I'll be with you from dusk til dawn...I'll hold you when things go wrong...I'll be with you from dusk til dawn❤❤آهای خوشگل عاشق♡♡آهای عمر دقایق♡♡آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق♡♡I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

یه بار بنده تماس گرفتم با ۱۱۰ بهم گفتن الان میخوایم بریم یه ماموریت ، بعد از اون میایم 

ارباب رجوع اومده بود اداره و بنا به دلایلی مشکل ایجاد شده بود 

واقعا متعجب شدم از این جواب 

بالاخره هم نیومدن 

ریشه را در خاک محکم کن که گاهی زندگی / پیشِ پایت آب، گاهی هم تَبَر می آورد 
حالا چی میشه😖😖😖😖

هیچی نترس الان نئشه میکنه میفته ی گوشه میخابه

واکنش من به تاپیکا : " گل زده بودن ، حالت طبیعی نداشتن"😳☻... ❤❤But you'll never be alone..I'll be with you from dusk til dawn...I'll hold you when things go wrong...I'll be with you from dusk til dawn❤❤آهای خوشگل عاشق♡♡آهای عمر دقایق♡♡آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق♡♡I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
جدی شوهرم ضعیف میترسم نصف شد از دیوارمون بیاد بالا توهم بزنه

همچین گوهی نمیخوره

🐻صعود به گروه نارنجییی🐻  تاپیک بامداد خمار.. تاریخ شروع کم کردن وزن (۱۳۹۹/۸/۱۰) که۹۵کیلوهستممم وزن این هفته ۸۴/۵۰۰  وزن هدف ۷۰کیلو  قد۱۶۷🤹‍♀️
2706