1874
1955

کار هر روزشه

شوهرم بهش گفت مرتیکه اینجا جای این کار است

وایساد عربده کشیدن

چاقوش در آورد حمله ور شد به شوهرم

من از ترس در همسایمون رو زدم کمک خواستم

فحش زشت میداد

همسایمون یه کشیده بهش زد

گفت الان میرم رفیقامو میارم

...

پلیس خبر میکردین 

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 

با خیال راحت سیسمونی کودک خودتون رو  از کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید

(کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید)

همسایه ما مواد فروشه یه شب زنش و تو کوچه کتک زد رفتن مانع بشن فحش زشت می داد 

فرداش پدر زنه اومد دخترشو ببره فحشای زشت داد به اونم 

سه تا هم بچه دارن😐😐😐

فرهنگ این جارو میشه از پربازدید شدن تاپیکای حس ششم فهمید 😏
1983
پلیس هم حتما میاد رسیدگی هم میکنه

بله مگه غیر از اینه ؟🙄🙄

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 

وای من یه بار مجبور شدم تو فلکه بشینم یه زنه جوونم بود بهشم نمیخورد معتاد باشه نشست جلو رو من با فندک مواد میکشید🙄چی چیزایی آدم مبیبنه

خیلیا منتظر اشکاتن پس بلند بخند                                        من به هر چی که بخوام قطعا میرسم💪💪                              من همونیلدا یاوری ام که یک روزی خیانت دید و دنیا براش تموم شد اما الان شدم یه زن قوی که هیچکی نمیتونه ناراحتش کنه😍 بمونه یادگاری  
1967
ببخشید فیلم هندیه😐 تو کوچه مواد میکشید مگه میشه 

من تو خیابونشم دیدم با فندک و زر ورق🙄

خیلیا منتظر اشکاتن پس بلند بخند                                        من به هر چی که بخوام قطعا میرسم💪💪                              من همونیلدا یاوری ام که یک روزی خیانت دید و دنیا براش تموم شد اما الان شدم یه زن قوی که هیچکی نمیتونه ناراحتش کنه😍 بمونه یادگاری  
شاید پلیس شما فرق میکنه🙄🙄

شاید 🙂🙂

1974

رو حرف معتاد حساب باز نکن ‌‌‌..

اون الان میکشه شارژ میشه همه چی یادش میره😂

🐻صعود به گروه نارنجییی🐻  تاپیک بامداد خمار.. تاریخ شروع کم کردن وزن (۱۳۹۹/۸/۱۰) که۹۵کیلوهستممم وزن این هفته ۸۵/۳۰۰  وزن هدف ۷۰کیلو  قد۱۶۷🤹‍♀️
1718