2726
عنوان

دیگه طاقتم تموم شده واسه بچه دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 505 بازدید | 95 پست
تا حالا ای وی اف نکردین؟اینا تاثیر داشته براتون؟

من ای وی اف کردم منفی شد ....شوهرم بادارو چند وقته بهترشده من کنارش کاسنی و زعفرون بهش میدادم با مرغ بومی و گوشت کبوتر ....مورفولوژیش ۲بود الان ۴شده ....حالام ماه دیگه دوباره باید ای یو ای بشم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم سال 91 ازدواج کردم. 7 تا سقط. دارم خفه میشم از غصه😭😭خدایاااا خودت یه راهی نشونم بده. 

ای بابا چرا مشکلتون چیه ؟بخدا ارزوی مرگ میکنم دیگه نمیتونم یروزم تحمل کنم افسردگی گرفتم هر چی دعا میکنم خدا نمیشنوه کاش حداقل جونمو بگیره 

2728
نه دیگه تاحالا صبر کردم هم اشتباه بود....رفتم سراغش ازمایشا را دادیم باز این هفته ببرم ببینم چی میگن

منم کارام انجام دادم بهم گفت بیا قبلش برات خراش انجام بدیم شانست بره بالا

ای بابا چرا مشکلتون چیه ؟بخدا ارزوی مرگ میکنم دیگه نمیتونم یروزم تحمل کنم افسردگی گرفتم هر چی دعا می ...

بخدا  منم دوس دارم بمیرم. دوس دارم ی قدرتی داشتم. تا این سرنوشتو عوض میکردم. اخه چرا من؟ هیشکی تو اطرافیانم اینجوری نیست. نمیدونم عزیزم. هر بار طبیعی باردار میشم. تو هفته هفت رشد متوقف میشه و من باید سفط کنم. الان میگن برو ای وی اف کن. مریض شدم از فکر و خیال. 😢😢😢

منم دوتاسقط داشتم.مشخص شدهنسرم بشدت مشکل اسپرم داره حالا من چکارکنم چند روزه که فهمیدم داغونم

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر
نه دیگه تاحالا صبر کردم هم اشتباه بود....رفتم سراغش ازمایشا را دادیم باز این هفته ببرم ببینم چی میگن

انشاالله بسلامتی و دل خوش عزیزم شرروع کنی و مثبت بشی و بچت سال دیگه این موقع بغلت باشه

ما مشکل مورفولوژی داریم صفر حرکت با گرد نخل و تقویت خوب شد ولی مورفو تغییر نکرد ۴ که مرکز ناباروری ی ...

متاسفانه مورفو درمان نداره   

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر
2706