1874
1955
عنوان

دیگه طاقتم تموم شده واسه بچه دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 458 بازدید | 95 پست

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

نه دیگه تاحالا صبر کردم هم اشتباه بود....رفتم سراغش ازمایشا را دادیم باز این هفته ببرم ببینم چی میگن

منم کارام انجام دادم بهم گفت بیا قبلش برات خراش انجام بدیم شانست بره بالا

ای بابا چرا مشکلتون چیه ؟بخدا ارزوی مرگ میکنم دیگه نمیتونم یروزم تحمل کنم افسردگی گرفتم هر چی دعا می ...

بخدا  منم دوس دارم بمیرم. دوس دارم ی قدرتی داشتم. تا این سرنوشتو عوض میکردم. اخه چرا من؟ هیشکی تو اطرافیانم اینجوری نیست. نمیدونم عزیزم. هر بار طبیعی باردار میشم. تو هفته هفت رشد متوقف میشه و من باید سفط کنم. الان میگن برو ای وی اف کن. مریض شدم از فکر و خیال. 😢😢😢

1965

منم دوتاسقط داشتم.مشخص شدهنسرم بشدت مشکل اسپرم داره حالا من چکارکنم چند روزه که فهمیدم داغونم

لطفا امضاموبخونین''خواهش میکنم اگه اطلاعاتی درمورد تقویت اسپرم دارین توتاپیکم راهنماییم کنید..اللهم صل علی محمدوآل محمد
نه دیگه تاحالا صبر کردم هم اشتباه بود....رفتم سراغش ازمایشا را دادیم باز این هفته ببرم ببینم چی میگن

انشاالله بسلامتی و دل خوش عزیزم شرروع کنی و مثبت بشی و بچت سال دیگه این موقع بغلت باشه

ما مشکل مورفولوژی داریم صفر حرکت با گرد نخل و تقویت خوب شد ولی مورفو تغییر نکرد ۴ که مرکز ناباروری ی ...

متاسفانه مورفو درمان نداره   

لطفا امضاموبخونین''خواهش میکنم اگه اطلاعاتی درمورد تقویت اسپرم دارین توتاپیکم راهنماییم کنید..اللهم صل علی محمدوآل محمد
1967
بخدا  منم دوس دارم بمیرم. دوس دارم ی قدرتی داشتم. تا این سرنوشتو عوض میکردم. اخه چرا من؟ هیشکی ...

مشکل انعقاد خون نداری احیانا  اخه یکی از دوستام اینجوری بود 

خدایا کمکم کن هیچکسی جز خودت ندارم دوستای مهربونم اگه خواستید برام صلوات بفرستید انشالله همهگی حاجت روا بشید یاحسین جانم یا حضرت محمد دامن منتظرها با اولاد صالح سبز باشه یاحسین جانم درگیر عدد شش شدم اقاجان ای به قوربان شش ماه زهرا من به قربان شش ماهت حسین جانم کشتی نجات ممنونم من و به الله وصل کردی اقاجان 

من 6ساله منتظرم

شوهرم سالمه،من تنبلی دارم

یه سقطم داشتم

فردا نوبت عکس رنگی دارم

دعا کنید برام

ان شاءالله خدا دامن همه منتظرا رو سبز کنه

خیلی منتظرت بودم،وقتی هم اومدی،خیلی زود رفتی،حالا منم و جای خالیت!هی؛با توام نی نی😢
1976

خدا بزرگه...واقعا درکتون میکنم....منم شد سع سال...دیونه شدم....ولی بازم امیدم به خداست....خدا بزرگه..

خدا جون.... امیدم تویی منم مطمعنم تا ۱۴۰۰ مامان شدم....به حق حضرت علی اصغر دامنه ما منتظرا سبز بشه...😢😢😢
ما مشکل مورفولوژی داریم صفر حرکت با گرد نخل و تقویت خوب شد ولی مورفو تغییر نکرد ۴ که مرکز ناباروری ی ...

عزیزم میگم ک شوهرم با کاسنی و زعفرون و گوشت اردک و کبوتر و مرغ بومی مورفولوژی از ۲شده ۴خداروشکر ....حتما امتحان کن ....من ی کلی ژل رویال و گرده نخل و هرچی بگی دادم و فایده نداشت داروهم فایده نداشت ....

من 6ساله منتظرم شوهرم سالمه،من تنبلی دارم یه سقطم داشتم فردا نوبت عکس رنگی دارم دعا کنید برام ا ...

ان شالله جواب میگیری...خدا بزرگه...شما هم برای من دعا کنید..😢😢😢😢

خدا جون.... امیدم تویی منم مطمعنم تا ۱۴۰۰ مامان شدم....به حق حضرت علی اصغر دامنه ما منتظرا سبز بشه...😢😢😢