2726
عنوان

سلام بستری شدم بیمارستان

511 بازدید | 32 پست

سلام خانما 

من ۳۹ هفته و ۱ روزم. امروز با اصرار خودم نوبت گرفتم از دکترم رفتم مطبش اخه تا حالا معاینه ام نکرده بود. دوبار نوار قلب گرف حرکات نی نی خیلی ضعیف بود فرستادم بیمارستان. اینجا سونو nst گرفتن و گفتن باید بستری شی. 

الان بستری شدم هیچ دردی ندارم دعا کنین دردم شروع شه بهم گفتن وقتی ۴ سانت شی آمپول فشار میزنن. دعا کنین زود بگذره 

فعلا یک سانتم 

لطفا هر کی دعا کرد و صلوات فرستاد لایک کنه 

قول میدم برا همه منتظر ها دعا کنم. 

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟

برا من منتظرو تمام منتظراهم دعا کن...

برات دعادکردم

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

انشالله ک زایمان راحتی داشته باشی عزیزم 

منم دعا کن🙏🏻

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

میشه لطفا برای من و خواهرم هم دعا کنی؟! 

@چهارخونه    

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم هر کی لایک میشه یه صلوات واسش فرستادم حاجت روا بشه...و اما خبر خوب اینکه خدا صدات رو شنیده و آرزوت توی صف اجابت قرار گرفته...  فقط 👌 اینقد دیگه مونده... مواظب باش جا نزنی...   😉
عزیزم انشالله خودتو بچت سلامت باشین....تونستی سوره انشقاق بخون برای تسریع روند زایمان خوبه

چشم هر روز میخونم 

مرسی یادم اوردی

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟
چشم 

ممنون مهربون 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم هر کی لایک میشه یه صلوات واسش فرستادم حاجت روا بشه...و اما خبر خوب اینکه خدا صدات رو شنیده و آرزوت توی صف اجابت قرار گرفته...  فقط 👌 اینقد دیگه مونده... مواظب باش جا نزنی...   😉

عزیییزم ان شاالله ساعت ۶ صب بچت تو بغلته 😍

اگه اسمم دخی باکلاسه واسه اینه ک فراموش نکنم من زنی بودم ک اوج جوونیمو و شیطنتمو  گذاشتم پای شوهرم چه محبت ها ک نکردم از بهترین لباسها گذشتم از کمترین تا بیشترین خرج گذشتم تا بتونه ب خودش برسه بهترین ماشین خرید مغازه زد من از ارزوهام گذشتم تا ب ارزوهاش رسید 😔 اما جوابم این بود کتک فحش تهمت خیانت و بیرون شدن  از خونم😔 من مادر بودم نتونستم زندگی دخترمو تباه کنم چون پدر خوبی برای دخترم بود نخواستم در حقش ظلم کنم و زندگیش بشه پر از استرس و غم ...دختر من هم پدر میخواست هم مادر پس موندم اماااا شوهرمو از قلبم بیرون کردم الان من یه دخی باکلاسم 😍 انواع لاکارو دارم یه عالمه ماسک و کرم و اسکراپ  انواع لباسا رنگی رنگی یه دختر ژیگول و شیکم یه دختر شاد و خوش رقص دوستای خوب و پایه دور همی و مهمونی من حتی برای خودم کادو هم میخرم  من دیگه از چیزی نگذشتم من خودمو تو محبت کردن ب پای مردی ک لیاقت نداشته بود گم کردم من سخت درگیر شستن و روفتن و شوهر داری و پس انداز بودم خودمو از همه چیز انداخته بودم   ☹️اما الان  این منم یه دختر ک زندگیش واسه خودشو دخترشه😉 ک و ن لق بقیه ک باعث ازارم شدن 😝تنهایی و عشقه 
2706