2737
2734
عنوان

مامانم امروز گفت ارایش کن 😶

| مشاهده متن کامل بحث + 1735 بازدید | 70 پست
منم دوش و لباس و عطر رو همیشه انجام میدم ولی آرایش نه

کارخیلی خوبی میکنی 

بنظر من مردهام باید به این چیزاشون اهمیت بدن 

نظر شما چیه 

تمام عمرخندیدم به این عاشق به آن عاشق چنان عشقی سرم آمد که من دیگر نمیخندم
کارخیلی خوبی میکنی  بنظر من مردهام باید به این چیزاشون اهمیت بدن  نظر شما چیه

کاملا موافقم.خدا رو شکر از این لحاظ مشکلی نداریم

بدم میاد از زوج هایی که خانم همش خوش تیپ و آرایش غلیظ و عمل و فلان و آقاهه دندوناش رو هم به زور مسواک می زنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاملا موافقم.خدا رو شکر از این لحاظ مشکلی نداریم بدم میاد از زوج هایی که خانم همش خوش تیپ و آرایش غ ...

آخخخخخخ گفتیییییی

منم خیلییییی اهمیت میدم واقعا واسم مهمه 

نمی‌دونم 

من تمام دوس پسرای لاکچریم که خواستگارم هم بودن 

عاشق سادگی ظاهرم بودن 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝
2731
بچه ها من عاشق خط چشمم ولی بلد نیستم 😑😔

منمممممم 

اومدم بامداد تو چشم تمرین کنم تا خط چشم ماژیکی بخرم  کاملااااا بااون خط چشم کشیدنم شبیه جادوگرا شدم 

2738
هرکی ی جوریی عادت داره  ولی من کلا اهلشم ارایش و این چیزا  واقعاا بهم روحیه میده انرژی م ...

بله هرکس دوست داره یه جور زندگی کنه ..😌

اگر بمیرم مامان بابام تا مدتها شب و روز تو قبرستون بالای سرم خواهند موند، چون میخوان مطمئن بشن با پسرای قبر بغلی نمیریزم رو هم ، قبل ۹ برمیگردم تو قبرم و شب بیرون قبرم جایی نمونم😑😂
منمممممم  اومدم بامداد تو چشم تمرین کنم تا خط چشم ماژیکی بخرم  کاملااااا بااون خط چشم کشی ...

من همه مدل خط چشم دارم از ارزون تا گرون مدادی ماژیکی ......ولی چون بلد نیستم و نمیدونم چه مدل خط چشم بهم میاد همشون خشک میشن میندازم دور 😔😔

😊