2726
عنوان

مامانم امروز گفت ارایش کن 😶

| مشاهده متن کامل بحث + 1733 بازدید | 70 پست
با حال گفتیا😂😂😂

😝😂

واکنش من به تاپیکا : " گل زده بودن ، حالت طبیعی نداشتن"😳☻... ❤❤But you'll never be alone..I'll be with you from dusk til dawn...I'll hold you when things go wrong...I'll be with you from dusk til dawn❤❤آهای خوشگل عاشق♡♡آهای عمر دقایق♡♡آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق♡♡I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرم تو خونه واجب تر از بیرونه که ارایش کنی اینجوری شوهرت دل سیر میشه حتی شبا تو چشات و ابرو هات سرمه بکش و به پوستت برس تا براق باشه

میشه لطفا واسه مشکلات و حاجاتم یه صلوات بفرستی شاید اون لحظه به خاطر دل مهربون تو خدا نظری بهم کنه❤گویند سنگ،لعل شود در مقام صبر/اری شود لیک به خون جگر شود...‌ 💜🦋/ الهم عجل ولیک الفرج🌻🌎/ #جانفدا...💛
2728

اره من صب ک پامیشم ارایش میکنم شوهرمم ک ظهرمیادتجدیدارایش میکنم مگه بایدشوهربگه ارایش کن خودت بایداین چیزاروبلدباشی شوهرم ک ازدر واردمیشه میگه تامیبینمت خستگی ازتنم میره

ديگه همين مونده توخونه ام أرايش كنيم🥴

اتفاقا تو خونه باید ارایش کرد 

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔

توخونه نه.فقط گاهی ریمل ابرومیکشم

لمس کردن، اولین راه ارتباطی ماست. ایمنی، امنیت، آرامش. همه در نوازش ملایمِ یه انگشت خلاصه میشه. یا تماس لب‌ها روی نرمی گونه، وقتی خوشحالیم بینمون ارتباط برقرار میکنه. وقتی ترسیدیم بهمون جرأت میده. وقت شور و اشتیاق و عشق هیجان زدمون میکنه.نیاز داریم کسی که دوستش داریم همچین لمسی رو بهمون بده. به همون اندازه‌ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم. من هیچ وقت اهمیت لمس کردنُ نفهمیده بودم. لمس کردن او. تا وقتی دیگه نداشتمش. پس اگه داری این امضارومیخونی و تواناییشو داری، اون پسرو لمس کن، اون دخترو لمس کن. زندگی کوتاه‌تر از اونیه که بخوای حتی 1 ثانیه‌اشم از دست بدی.(دیالوگ فیلم 5 فوت فاصله👌)
عاشق این حوصله ام.من عروسی هم برم همه اینا رو نمی کنم.ایول به شما 👌🏻

جدی😳😳😳😳

ی ابرو مداد کشیدن و یک رژ زدن ک کاری نداره

اینجوری ک خیلی بی روح میشیم

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
اتفاقا تو خونه باید ارایش کرد 

اخه ادم سركار ارايش داره از صبح تا بعدازظهر

من خودم فقط ميام خونه دوش بگيرم تمام ارايش و همه چي پاك بشه پوستم سبك بشه اصلا نميتونم دوباره ارايش كنم😕

😍 99/9/1😍بهترين روز زندگيم. اين تاريخ براي هميشه جاودان شد.                                                              

ب پوستت برس 

ولی تو خونه همیشه یکم ریمل با رژ داشته باش 

اگ همیشه روسری یا شال سرته بهشون مدل بده 

خودت کلا انرژی میگیری

دانشجوی داروسازی/savage🤘/زندگی کوتاه تر از اونیه که بخوای با ناراحتی بگذرونیش:)courage💙اگه جواب بیشعوریتو ندادم فک نکن جوابی ندارم...بخاطر اینه ک در حدی نمیبینمت بخوام وقتمو با سروکله زدن با امثال تو هدر بدم  

مادر شما کاملن درس میگه ارایش داخل خونه برای شوهر انجام بده

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

چه اشکال داره برای شوهرت خوشگل کنی

یه رژلب و خط چشم بکش روحیه شوهرت عوض میشه

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
2706