2726

کی علامت داشتین چیا بود اولین علامتاتون...بی بی چک کی مثبت میشه؟ چند روز بعد از تاخیر پریود؟ اگه لک لانه گزینی ندیده باشم یعنی باردار نیستم؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یه هفته جلوتر تکرر ادرار شدید داشتم همش تو راه دستشویی بودم تا جایی که اینجا تاپیک زدم چرا اینطوری شدم البته اینم بگم سر بچه اولم هم همین حس رو داشتم یه بوهایی برده بودم 

از اون ورم در یخچال باز میکردم به بو حساس شده بودم در صورتی که قبلا اینطور نبودم 

روز موعد بی بی زدم مثبت شد

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
2728
من بعد ده روز بیبی زدم مثبت شد همشم خسته بودم نترس گلم منم اصلا خونریزی نداشتم الان دوازده هفتمه

مبارک باشه عزیزم من کمر درد دادم اخه ناباروری دارم اما الان عقب انداختم روز دوم بعد تاخیر بی بی منفی بود انشاالله منم باردار باشم

من بعد ده روز بیبی زدم مثبت شد همشم خسته بودم نترس گلم منم اصلا خونریزی نداشتم الان دوازده هفتمه

عزیزم منم یک روز عقب افتادم جلوگیریم طبیعی از صلح تاحالا سرگیجه دارم جلوچشام سیاهی میره سرم گیج میره امکان داره علایم بارداری باشه

من حدودا دوسه روز بعد موعدم خیلی ضعف داشتم زیر دلم خیلی تیر میکشید ترشحاتم زیاد شد اصلا لک ندیدم اشتهامم یهویی خیلی زیاد شد فکر کنم سه روز بعد موعدم بود که بیبی زدم مثبت شد

من اونقدر به داشته هام فکر میکنم که وقت نمیشه به نداشته هام فکر کنم❤❤❤
عزیزم منم یک روز عقب افتادم جلوگیریم طبیعی از صلح تاحالا سرگیجه دارم جلوچشام سیاهی میره سرم گیج میره ...

سرگیجه رو نمیدونممم شاید کم خونم باشی بذار ده روز بشه بیبی بزن بعد ده روز نشون میده

2706