2726
عنوان

چقد این ادمایی که میخونن و دروغ میگن رو مخن

| مشاهده متن کامل بحث + 238 بازدید | 33 پست
بعضیا هوش ذاتی دارن و شاید با زمان کمتر و دفعات کمتر خوندن به نتیجه مطلوب برسن 

تجربه ثابت کرده این طرف خیلی دروغ میگ و از اون دسته نیست

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎
خب من واقعا نمیخوندم نمرمم خوب میشد همیشه شب امتحانی بودم یا خیلی وقتا تو زنگ تفریح میخوندم اگرم مج ...

ن بعضيا جلو چشم ادم ميخونن ساعت 4صبح بلند ميشن دوره ميکنن ولي قسم دروغ ميخورن

جهاني دروغ يه دنيا غروب يه درد عميق يه تيزي تيغ يه قلب مريض يه اه غليظ يه دنيا محالو تو سينم گذاشتي رفيقم کجايي دقيقا کجايي تو بي من کجايي يه دنيا غريبم کجايي عزيزم بيا چشامو تو چشات بريزم نگو دل بردي خداي نکرده ببين خواب چشات با چشام چي کرده همه جارو گشتم کجايي عزيزم بيا رگامو تو خونت بريزم بيا روتورو کن منو زيرو کن بيا تا که زخمامو يه جوري روفوع کن عزيزم کجايي دقيقا کجايي تو بي من کجايي

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعااااااا   

إِلَهِی عَظُمَ الْبَلاءُ وَ بَرِحَ الْخَفَاءُ وَ انْکشَفَ الْغِطَاءُ وَ انْقَطَعَ الرَّجَاءُ وَ ضَاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمَاءُ وَ أَنْتَ الْمُسْتَعَانُ وَ إِلَیک الْمُشْتَکی وَ عَلَیک الْمُعَوَّلُ فِی الشِّدَّةِ وَ الرَّخَاءِ اَللَّــهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ أُولِی الْأَمْرِ الَّذِینَ فَرَضْتَ عَلَینَا طَاعَتَهُمْ وَ عَرَّفْتَنَا بِذَلِک مَنْزِلَتَهُمْ فَفَرِّجْ عَنَّا بِحَقِّهِمْ فَرَجا عَاجِلا قَرِیبا کلَمْحِ الْبَصَرِ أَوْ هُوَ أَقْرَبُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِی یا عَلِی یا مُحَمَّدُ اِکفِیانِی فَإِنَّکمَا کافِیانِ وَ انْصُرَانِی فَإِنَّکمَا نَاصِرَانِ یا مَوْلانَا یا صَاحِبَ الزَّمَانِ اَلْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ أَدْرِکنِی أَدْرِکنِی أَدْرِکنِی السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ یا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرِینَ
رشتت چیه مگه

پزشکی

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎
2728
ن بعضيا جلو چشم ادم ميخونن ساعت 4صبح بلند ميشن دوره ميکنن ولي قسم دروغ ميخورن

اونارو بزن تو حلقشون

واکنش من به تاپیکا : " گل زده بودن ، حالت طبیعی نداشتن"😳☻... ❤❤But you'll never be alone..I'll be with you from dusk til dawn...I'll hold you when things go wrong...I'll be with you from dusk til dawn❤❤آهای خوشگل عاشق♡♡آهای عمر دقایق♡♡آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق♡♡I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
پزشکی

حله حق داری

واکنش من به تاپیکا : " گل زده بودن ، حالت طبیعی نداشتن"😳☻... ❤❤But you'll never be alone..I'll be with you from dusk til dawn...I'll hold you when things go wrong...I'll be with you from dusk til dawn❤❤آهای خوشگل عاشق♡♡آهای عمر دقایق♡♡آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق♡♡I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
حله حق داری

خودشیفتگی داره انگا عمدا میگه ها میخواد اعتماد به نفست خراب کنه

طرف خودش میاد میگ میخواد بهت برسونه تو خنگی من نخونده ۲۰ شدم

يکي اينه يکي هم ميخواد نمره اش بيشتر از همه باشه

جهاني دروغ يه دنيا غروب يه درد عميق يه تيزي تيغ يه قلب مريض يه اه غليظ يه دنيا محالو تو سينم گذاشتي رفيقم کجايي دقيقا کجايي تو بي من کجايي يه دنيا غريبم کجايي عزيزم بيا چشامو تو چشات بريزم نگو دل بردي خداي نکرده ببين خواب چشات با چشام چي کرده همه جارو گشتم کجايي عزيزم بيا رگامو تو خونت بريزم بيا روتورو کن منو زيرو کن بيا تا که زخمامو يه جوري روفوع کن عزيزم کجايي دقيقا کجايي تو بي من کجايي
طرف خودش میاد میگ میخواد بهت برسونه تو خنگی من نخونده ۲۰ شدم

خب تو هم دایورت کن ب چ پ ت😐

من آرزو میکنم "زنان"👸 نه بر "مردان" بلکه بر خودشان قدرت داشته باشند.💪🌼🍃
خودشیفتگی داره انگا

اینا خیلی اهل رقابت و این شر و وران خودتو درگیر نکن

اینا خیلی اهل رقابت و این شر و وران خودتو درگیر نکن

😐ادم عصبی میکنه بعد هر امتحان میاد میک چند شدی

بعضی ها هوش بالایی دارند و شاید با یک مرور یا نگاه به کتاب تو ذهنش بمونه آی کیو همه آدما که یه جور نیست

منم یه دوستام همین طوری بود و واقعا هم دختر خوبی بود و شخصیت خوبی داشت و حتی به خاطر این حافظه اش حافظ قرآن بود

نمیشه همه دروغگو هستن البته من همیشه از این سوال خیلی بدم میومد که چقدر خوندی؟ خودم هم از کسی این سوال رو نمی پرسیدم

به نظرم چه فرقی برای بقیه داره واقعاخوندن یا نخوندن دیگران

خدا گر پرده بردارد ز روی کارآدم ها،چه شادی ها خورد بر هم،چه بازی ها شود رسوا،چه صادق ها شودکاذب،چه کاذب ها شود صادق،  عجب صبری خدا دارد، که پرده بر نمی دارد               با خدا باش و پادشاهی کن و بی خدا باش هر چه خواهی کن....خداجون یک لحظه مارو به حال خودمون وانگذار ای مهربان ترین مهربانان
😐ادم عصبی میکنه بعد هر امتحان میاد میک چند شدی

یبار بگو فضولی؟ دیگه نمیپرسه

شایدم راست بگن. من زمان دانشجوییم معدل لیسانسم 19.31 بود ارشدم 18ولی همه رو سر کلاس یاد میگرفتم. تو خونه فقط تمرینا رو حل میکردم. البته واسه کارشناسی. ارشد خیلی کار میبرد. همیشه هم نمره هام از دوستم که شبانه روز میخوند بهتر بود. اونم مثل شما باور نمیکرد. ولی اگر یه درسیم سر کلاس نبودم واقعا برام سخت بود. 

بعضی ها هوش بالایی دارند و شاید با یک مرور یا نگاه به کتاب تو ذهنش بمونه آی کیو همه آدما که یه جور ن ...

عزیزم دروغگویی این برا همه ثابت شده ست

بعد من خودم اصلا نمیپرسم خوندی یا نه

خودش بعد هر امتحان میگ چند شدی والا من ۱۰ دقیقه هم نخوندم فلان شدم

عمدا هم میگه

برا تضعیف روحیه طرف

2706