2726

اگ این قانون بود ک هم زن کار کنه هم مرد و کارا خونه هم بصورت مساوی انجام می‌شد و هیچ تبعیضیم نبود 

حالا اگ ی مدت مرد بخاطر دلایلی بیکار میشد انقد فشار تو زندگی نبود ک زن بخاد طلاق بگیره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@تبسمs    

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
2728
ایشون میگن پنج ساله ازدواج کردن و آقا بیکار هست بیکاریشون از سر تنبلی و بی مسئولیتیه این خیلی فرق دا ...

مگه میشه ی ادم ۵ سال بیکار باشه پس از کجا میخورن؟😐

باور کردنیه اصلا همچین چیزی ما ک زجه میزنیم بازم سر ماه کم میاریم واسه خرجیمون

خب پس از اول اشتباه کردن ک ازدواج کردن با همچین شخصی

عاشق عکاسی💕
غذارو باباش میده لباسم مامانم

خوب پس بی عاره!!!  این فایده نداره!!!  مرد نیست  نره!!!!  طلاق بگیر یه عمر خودت راحت کن!!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
اگ این قانون بود ک هم زن کار کنه هم مرد و کارا خونه هم بصورت مساوی انجام می‌شد و هیچ تبعیضیم نبود&nb ...

ایشون بدبینه و نمیذاره زنش جایی کار کنه انقدر دنبال این نباشین یه جوری زنو مقصر کنییییین

من از اول ازدواجم شوهرم بیکار بوده بنده خدا و من شاغل هستم البته چند ماه بعد از ازدواج شاغل شدم . اما خب تمام تلاشش رو می کنه . بستگی داره طرفت چطور آدمی باشه . تو این شرایط اقتصادی و اوضاعی که هست خب طبیعتا همیشه زندگی بر وفق مراد نخواهد بود .

خدایا شکرت   

خیر و ابدا

میشه لطفا واسه مشکلات و حاجاتم یه صلوات بفرستی شاید اون لحظه به خاطر دل مهربون تو خدا نظری بهم کنه❤گویند سنگ،لعل شود در مقام صبر/اری شود لیک به خون جگر شود...‌ 💜🦋/ الهم عجل ولیک الفرج🌻🌎/ #جانفدا...💛

اره منطقیه اگه از اول زندگی بیکار بوده و تلاشی برای پیدا کردن کار نکرده و نمیکنه که نمیشه زندگی کرد یعنی اگه طلاق نگیری باید قید حداقل های زندگی رو هم بزنی و منتظر دیدن یک زندگی یکنواخت باشی 

2706