2726
عنوان

کیا تو زندگیشون یه دوره خیلی سخت گذروندن

| مشاهده متن کامل بحث + 1092 بازدید | 114 پست
خدا رو فهمیدم اون منو نفهمید انگار مثله یه عشق یه طرفه هرچیم تلاش کنی بی نتیجس انگار :(

نماز بخون قران بخون

فایل های جول اوستین و اسکاول شین گوش کن

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
منظورم شوهرمه ک ازش جدا شدم  همیشه بهم میگف تو خرابی و ب هیچ جا نمی‌رسی  می‌خوام اینقدر ...

بیخیال فکر نکن تا رها بشی

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بخدا دارم از فضولی میمیرم بگو جوون من 

عزیزم زیاده اینجاهم نمیشه گفت

نمیشه گفت عزیزم😞

ان شاالله که هرچی هست بگذره و فراموش کنی 

وروزهای خوب زندگیت رو ببینی 

نه میل به آغاز و نه پایان دارم ، چندیست که مرده ام ولی جـان دارم..😔😔😔دوری کردن از بعضی آدما مثل گرفتن رژیمه بودنشون لذیذه، نبودنشون باعث پیشرفت 😁😐و هیچ‌کس نبود که غم مرا از خنده هایم بفهمد.💔💔💔💔💔شـــــنیدے؟ مـــیـــگـــن بــادنـــیـاعـوضـــــت نــمـیـــکـنــم؟زر میــــــــزنـــنـــــ ! پـاش بـــیـــوفــتــهتــوروبـایـکـی کـه عکــس پــروفـایـلــشاز تــو بـهتره عوضت میکنن،🙄🙄😒😒😒😒
2728
ان شاالله که هرچی هست بگذره و فراموش کنی  وروزهای خوب زندگیت رو ببینی

ممنونم توکل بخدا

الان دارم ی زندگی ارومو جذب میکنم

از خدا کمک بخواه ان شاالله به هدفت برسی

سقطم....مریضی شوهرم...کولیک بچم...دعوای همیشگی باخواهرم

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤

من دو ساله دارم میگذرونم افسردگی ضدید داشتم الان یکم بهترم تازه خودکشی هم می خواستم بکنم خیلی حالم بد بود یه مدتی ورزش میکنم مشغولم فعلا

I'm sick of mother fuckers try to tell me how to live...t.  وظیفه ی من و اسلحه ام اینه که مغز هنر بی مغز رو هدشات کنم  ♀️=♂️.اگه دوست داشتی پیج اینستامو فالو کن ❤️my_.ielts_journey💙
2706