2737
2734
عنوان

کیا تو زندگیشون یه دوره خیلی سخت گذروندن

| مشاهده متن کامل بحث + 1092 بازدید | 114 پست
هعیییییی ، ماکه هرچی گفتیم خدا شکرت گفت پس این کششش زیاده بیشتر فشارش بدین 😞 نمیدونم چی بگم اصلا هد ...

نگو عزیزم خدا رو نفهمیدیم تو زندگیمون

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖

منم یه دوران سخت و طولانی با بیماری و زمینگیر شدن یکی از نزدیکانم داشتم که افسرده ام کرد

ولی بعد از آشنایی با استاد عباسمنش و گوش کردن فایلای صوتیش خیلی بهتر شدم چون با قوانین این دنیا آشنا شدم 

فایلهای صوتیش رایگانه از سایت abasmanesh.com میتونید برید گوش کنید یه قسمت داره به اسم دانلودها ازونجا گوش کنید

اگه من قبل از اون اتفاق چیزایی که الان میدونم رو میدونستم خیلی بهتر با اون موضوع کنار میومدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

داشتم. الانم هست ولی خب مث اول نیستم 

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
منم یه دوران سخت و طولانی با بیماری و زمینگیر شدن یکی از نزدیکانم داشتم که افسرده ام کرد ولی بعد از ...

ممنونم🌹

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
2728
داشتم. الانم هست ولی خب مث اول نیستم 

😞من وحشتناک بودم

تا دلت بخاد مشکل داشتم 

اینقدر که دیگه پوست کلفت شدم 

زدم به اون در

تو هنوز سنت کمه یه چیزای کوچیک رو برای خودت 

بزرگ میکنی و مشکل میدونی یه روزی به این روزات  و مشکلاتت 

میخندی 😐

نه میل به آغاز و نه پایان دارم ، چندیست که مرده ام ولی جـان دارم..😔😔😔دوری کردن از بعضی آدما مثل گرفتن رژیمه بودنشون لذیذه، نبودنشون باعث پیشرفت 😁😐و هیچ‌کس نبود که غم مرا از خنده هایم بفهمد.💔💔💔💔💔شـــــنیدے؟ مـــیـــگـــن بــادنـــیـاعـوضـــــت نــمـیـــکـنــم؟زر میــــــــزنـــنـــــ ! پـاش بـــیـــوفــتــهتــوروبـایـکـی کـه عکــس پــروفـایـلــشاز تــو بـهتره عوضت میکنن،🙄🙄😒😒😒😒
چجوری آینده خوبی بسازم ؟ ک دشمنام حسرت بخورن ؟

به حسرت بقیه توجه نکن خودت بدتر داغون میشی

2738
تا دلت بخاد مشکل داشتم  اینقدر که دیگه پوست کلفت شدم  زدم به اون در تو هنوز سنت کمه یه ...

نه نمیخندم هیچ وقت باعثشم خونوادمن هرگز نمیبخشمشون

نه نمیخندم هی۰ وقت باعثشم خونوادمن هرگز نمیبخشمشون

چرا مگه چکار کردن 

بخدا خانواده بد فرزند رو نمیخان 

نه میل به آغاز و نه پایان دارم ، چندیست که مرده ام ولی جـان دارم..😔😔😔دوری کردن از بعضی آدما مثل گرفتن رژیمه بودنشون لذیذه، نبودنشون باعث پیشرفت 😁😐و هیچ‌کس نبود که غم مرا از خنده هایم بفهمد.💔💔💔💔💔شـــــنیدے؟ مـــیـــگـــن بــادنـــیـاعـوضـــــت نــمـیـــکـنــم؟زر میــــــــزنـــنـــــ ! پـاش بـــیـــوفــتــهتــوروبـایـکـی کـه عکــس پــروفـایـلــشاز تــو بـهتره عوضت میکنن،🙄🙄😒😒😒😒
چرا مگه چکار کردن  بخدا خانواده بد فرزند رو نمیخان

نمیشه گفت عزیزم😞

2706