1874
1955
عنوان

کیا تو زندگیشون یه دوره خیلی سخت گذروندن

| مشاهده متن کامل بحث + 1058 بازدید | 114 پست
خدا رو فهمیدم اون منو نفهمید انگار مثله یه عشق یه طرفه هرچیم تلاش کنی بی نتیجس انگار :(

نماز بخون قران بخون

فایل های جول اوستین و اسکاول شین گوش کن

باید فقط به ❤خدا❤ پیله کرد چون فقط با ❤خدا❤میتوان پروانه شد خدایا من سمت تو برگشتم از گذشته ام تو هم سمت من برگرد😔
منظورم شوهرمه ک ازش جدا شدم  همیشه بهم میگف تو خرابی و ب هیچ جا نمی‌رسی  می‌خوام اینقدر ...

بیخیال فکر نکن تا رها بشی

باید فقط به ❤خدا❤ پیله کرد چون فقط با ❤خدا❤میتوان پروانه شد خدایا من سمت تو برگشتم از گذشته ام تو هم سمت من برگرد😔
بخدا دارم از فضولی میمیرم بگو جوون من 

عزیزم زیاده اینجاهم نمیشه گفت

خانه خود را زیبا تر کنید

نمیشه گفت عزیزم😞

ان شاالله که هرچی هست بگذره و فراموش کنی 

وروزهای خوب زندگیت رو ببینی 

نه میل به آغاز و نه پایان دارم ، چندیست که مرده ام ولی جـان دارم..😔😔😔دوری کردن از بعضی آدما مثل گرفتن رژیمه بودنشون لذیذه، نبودنشون باعث پیشرفت 😁😐و هیچ‌کس نبود که غم مرا از خنده هایم بفهمد.💔💔💔💔💔شـــــنیدے؟ مـــیـــگـــن بــادنـــیـاعـوضـــــت نــمـیـــکـنــم؟زر میــــــــزنـــنـــــ ! پـاش بـــیـــوفــتــهتــوروبـایـکـی کـه عکــس پــروفـایـلــشاز تــو بـهتره عوضت میکنن،🙄🙄😒😒😒😒
1965
ان شاالله که هرچی هست بگذره و فراموش کنی  وروزهای خوب زندگیت رو ببینی

ممنونم توکل بخدا

الان دارم ی زندگی ارومو جذب میکنم

از خدا کمک بخواه ان شاالله به هدفت برسی

سقطم....مریضی شوهرم...کولیک بچم...دعوای همیشگی باخواهرم

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
1967

من دو ساله دارم میگذرونم افسردگی ضدید داشتم الان یکم بهترم تازه خودکشی هم می خواستم بکنم خیلی حالم بد بود یه مدتی ورزش میکنم مشغولم فعلا

I'm sick of mother fuckers try to tell me how to live...t.  وظیفه ی من و اسلحه ام اینه که مغز هنر بی مغز رو هدشات کنم  ♀️=♂️.اگه دوست داشتی پیج اینستامو فالو کن ❤️my_.ielts_journey💙
1976

شکست عشقی تهمت ناروا  ازدواج اجباری .....اون سالها من دفن شدم واقعا  اما خب دیدم هنوزم چیزایی دارم تو زندگی که به امیدشون زنده بشم  خیلی سخت بود هر تانیه ش ده سال بود واقعا اما گذشت بعداز سه سال من حال دلم خوب شد 

تو آخرین طبیبی که لحظه های آخر به داد من رسیدی💙 تو نوری از خدایی که پیغام خدارا به قلب من رساندی به روح من دمیدی💙
من دو ساله دارم میگذرونم افسردگی ضدید داشتم الان یکم بهترم تازه خودکشی هم می خواستم بکنم خیلی حالم ب ...

دکتر‌رفتی؟

من در دوران سخت ب سر میبرم هنوز واقعا بلرام عذاب شده دنیا 

😞